PDF Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 29 Vasaris 2012 22:21

<<<Atgal

 

Abiturientų šimtadienis VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre

 

Gimnazijos skyriaus mokinių iniciatyva vasario 24 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre buvo organizuotas šimtadienis. Nors mūsų mokykloje pagrindinis mokinių tikslas yra įgyti profesiją ir trečiame kurse gauti diplomus, bet gauti brandos atestatą antrame kurse jiems taip pat labai svarbu, nes be brandos atestato užsiveria visi keliai ir svajonės apie tolimesnes studijas. Taigi gerą mėnesį mokykloje vyko pasiruošimo šimtadieniui darbai. Iki šiol šios tradicijos nebuvo. Pirmo ir antro kurso gimnazistai daug posėdžiavo, mąstė, galvojo, nedavė ramybės grupių vadovams, administracijai ir šimtadienis įvyko.

Pirmakursiai labai stengėsi sukurti šventinę atmosferą mokykloje ir puošė salę, rinko muziką, darė kalendorių, gupė grupei piešė šaržus, o šventės dieną laiptelius, vedančius aktų salės link, papuošė degančiomis žvakelėmis. Buvo šventiška ir gražu. Renginio metu scenarijaus autorės - B11 grupės mokinės (būsimosios bankininkės) - surengė dvyliktokams teismą. S10 grupė (sekretorės) buvo kaltinamos už savo mokomojo korpuso niokojimą, pamokų metu neleistiną naršymą po interneto platybes; L10 grupei buvo mesti kaltinimai už logistikos paslapčių mokytojo Vitalijaus Tichomirovo kabineto suolų ir kėdžių trynimą; B10 grupės merginos buvo apkaltintos už lakstymus po Maximą, SWED banko siaubimą gavus stipendijas; SP10 grupės mokiniai (statybų verslininkai) turėjo aiškintis dėl mokyklos II-ajame aukšte esančio nusėdėto minkštojo kampo nuolat lošiant kortomis ir pan. Aišku, antrakusiai visus kaltinimus atmetė. Ir bepigu jiems buvo tai padaryti, kuomet turėjo teisę į nemokamus advokatus. Sunki ir atsakinga advokatų dalia teko ir direktorei Silvai Lengvinienei, ir pavaduotojai Linai Ališauskienei, ir gimnazijos skyriaus vedėjai Birutei Misiūnienei, ir mokytojai Astai Rainienei. Nebuvo kur dingti advokatams - teko savo mokinius išteisinti ir palinkėti tik sėkmės laikant brandos egzaminus.

Pasibaigus teismui į sceną išėjo šventiškai pasipuošę antrakursiai dvyliktokai. Pradžioje jie truputį papriekaištavo mokytojams, iš kurių per dvejus metus tik ir tegirdėjo: ,,Mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis". Tačiau, anot jų, net ir Leninas išmokti nevertė, o čia.... Paskui abiturientai dėkojo direktorei, mokytojams už pagalbą mokantis, supratimą ir palaikymą. Daug emocijų ir ovacijų sulaukė mokyklos prezidento Dovydo Sindaravičiaus parengtos ir pristatytos skaidrės, kuriose buvo parodytas mokyklos gyvenimas dvyliktokų akimis. Jose buvo pristatytas ir mokytojų kolektyvas, pradedant ,,močiučių Palanga", atkreipiant dėmesį į mokytojas blondines bei vyrus - gangsterius, ir ryškiausios mokinių gyvenimo akimirkos per šiuos metus. Buvo labai gražu, kai abiturientai lipo į sceną ir dainavo šimtadienio himną, teikė gėles direktorei ir nominacijas mokytojams. Beje, kad mokiniai yra atidūs ir akyli (nors ir ne visada uoliai lanko pamokas), įrodė parodijuodami mokytojus ir suvaidindami tipines pamokų situacijas. Žinoma, pabaigoje paprašė ant jų nepykti, nes jie tik mokiniai.

Kaip atsakas į antrakursių parodytą dėmesį mokytojams - nuskambėjo tądien suburto VšĮ EPMC mokytojų ,,Vilties" choro daina ,,EPMC žiburiai". Mokiniai net pakartoti dainą prašė. Bet tai buvo nepakartojama. ,,Uždainuosime" dar mes jiems per pamokas, nes iki egzaminų net 100 dienų liko.

Šventės kulminacija buvo originalaus 100-tadienio kalendoriaus įteikimas, kurį sumeistravo mokytoja Žana Sadkauskienė su mokiniais, šaržų skaitymas ir įteikimas, 100-tadienio torto, kurį labai skanų iškepė mokytoja Danguolė Bulaukienė su mokiniais, valgymas, fotografavimasis ir gražus pabuvimas kartu.

Taigi mūsų mokiniams, kaip ir visiems dvyliktokams, egzaminai ne už kalnų. Linkime tik sėkmės, linkime nesuklupti, gauti brandos atestatus, o kitąmet su brandos atestatais rankose siekti profesinių aukštumų.

 

Birutė Misiūnienė, gimnazijos skyriaus vedėja

Renginio nuotraukas žiūrėkite čia.

 

<<<Atgal

 
Visos teisės saugomos © 2016 VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras.
Joomla! yra nemokama programinė įranga, platinama pagal GNU/GPL licenciją.
 

Europass

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Darbo skelbimai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Litexpo2016

Reklaminis skydelis