birželio 10 | 2021
mod

Mokykis savo gimnazijoje ir profesinėje tuo pačiu metu!

Norėtum vietoje technologijų pamokų mokytis mėgstamo dalyko? Pasimatuoti profesiją ir pradėti planuoti asmeninę karjerą? Siūlome likti mokytis savo gimnazijoje, o  technologijų pamokų metu mokytis pas mus!

Jau antrus metus iš eilės kviečiame mokytis VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre ne tik norinčius įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą, bet ir I (9 kl.), III (11 kl.) gimnazijos klasių mokinius, norinčius mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius.

Mokymasis truktų 2 metus. Mokinys kartu su savo bendrojo ugdymo mokykla, kurioje mokysis toliau, ir profesine mokykla susidarys individualų mokymosi planą ir abi mokyklos bendradarbiaudamos derins mokiniui palankų pamokų tvarkaraštį.

Mokinys, baigęs atskirą modulį, gaus įgytą kompetenciją patvirtinantį pažymėjimą. Įgytos kompetencijos jam leis užsiimti atitinkama veikla, o mokantis toliau pagal tos pačios kvalifikacijos programą įgytos kompetencijos galės būti įskaitomos, tad sutrumpės mokymosi laikas. Taip pat, mokiniui pasirinkusiam modulinį profesinį mokymą, kiekvieną mėnesį bus mokama stipendija.

Nuo š. m. rugsėjo 1 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre siūlomi šie moduliai:

  • mokiniams, baigusiems 8 klases:
  1. picų gaminimas (virėjo modulinė profesinio mokymo programa).
  • mokiniams, baigusiems 10 klasių:
  1. automobilių kompiuterinių tinklų diagnostika (automobilių elektros įrengimų remontininko modulinė profesinio mokymo programa);
  2. pasiruošimas suvirinimo darbams (suvirintojo modulinė profesinio mokymo programa);
  3. saldžių patiekalų gaminimas (virėjo modulinė profesinio mokymo programa);
  4. mobiliųjų ir stacionariųjų robotų valdymas (automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko modulinė profesinio mokymo programa).

Sudarant sąlygas mokytis profesijos dar mokyklos suole, gimnazijų mokiniams atveriamos daug įvairesnės pasirinkimo galimybės: baigęs mokyklą mokinys gali toliau tęsti mokslus profesinėje mokykloje ar stoti į universitetą ar kolegiją. Jam taip pat atsiranda galimybė dirbti pagal įgytą profesinę kompetenciją, galbūt susikurti sau darbo vietą, o panorus mokytis toliau, studijas rinktis jau gerai apsisprendus dėl specialybės.

Norinčius mokytis Elektrėnų profesinio mokymo centre kviečiame prašymus teikti LAMA BPO interneto svetainės informacinėje sistemoje https://profesinis.lamabpo.lt/ arba mokykloje (Rungos g. 18, Elektrėnai). Daugiau informacijos tel. 8 528 39 523, el. p. rastine@epmc.lt

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė

moduliai gimnazistams