vasario 15 | 2018
vasario-16

Iškilmingas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtas koncertas VšĮ EPMC

Mėginsime sudėti pirmą žodį.

Klausykitės gerai…Širdim klausykit!

Kai tarsit šitą žodį, tai ant lūpų

Pajusite medaus ir kraujo skonį…

(Just. Marcinkevičius)

 

Minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre organizuotas koncertas, kurio metu mokiniai, mokytojai dainomis, eilėmis, skirtomis Lietuvai, išreiškė dėkingumą žmonėms, išdrįsusiems įtvirtinti mūsų laisvę ir taip atkurti valstybę. Mokiniai sakė, jog jei žmogus nežinotų savo ar savo visuomenės praeities, jis būtų kaip kūdikis. Ir tik tada jis gali darbuotis, prasmingai gyventi, kai visų pirma susipažįsta su ta artimiausia praeitimi, iš kurios jis pats išėjo. Renginio vedėjai sakė, jog mes turime didžiuotis iškiliųjų signatarų darbais, jų meile Tėvynei ir patys  mokytis iš jų drąsos, ryžto, kai reikia priimti sprendimus, atkaklumo ir tvirtumo, kai tenka įveikti sunkumus, išlikti tvirtiems ir nepalaužiamiems.

Koncerte dalyvavo ir dainas apie tėviškę, gimtinę, Tėvynės laisvę ir jos praeitį atliko VšĮ EPMC mokytojų bei mokinių jungtinis choras, vadovaujamas mokytojų Gaivos Židonytės ir Aurimo Medzikausko. Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečio proga mokyklą puošė dailės mokytojo Jono Žakevičiaus, profesijos mokytojos Ž. Sadkauskienės ir mokinių darbai.

Renginio pabaigoje mokiniai džiaugėsi, jog turi galimybę gyventi laisvoje, demokratinėje, gražioje valstybėje, jog gali save vadinti nepriklausomos Lietuvos vaikais. Tegul mūsų Tėvynė ir toliau bus kaip neišsenkantis įkvėpimo šaltinis, o žodis Lietuva lai skamba kiekvieno lietuvio širdyje.

 

Jolanta Biekšienė Gimnazijos skyriaus vedėja

vasario-16-simtmetis

vasario-16-svente