sausio 24 | 2019
foto

EPMC DARBUOTOJŲ DAILYRAŠČIO KONKURSAS

Psichologai teigia, kad kiekviena ranka parašyta eilutė – tai lyg mūsų vizitinė kortelė, iš kuriuos galima išskaityti viską apie rašiusiojo vaizduotę, gabumus, polinkius, atmintį ir daugelį kitų dalykų. Liepkite grupelei žmonių parašyti tą patį tekstą, jie visi tai padarys skirtingai. Ir tai yra natūralu, nes žmonių vidinės nuostatos, pomėgiai, charakteriai skirtingi, todėl ir rašoma skirtingai.

Dėmesys raštui, rašysenai pastaruoju metu neblėsta. Tikriausiai todėl nemažai VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro darbuotojų šių metų sausio 23 dieną dalyvavo dailyraščio konkurse, kur gavo užduotį-  aiškia, lengvai įskaitoma ir gražia rašysena, rašytinėmis raidėmis perrašyti tekstą apie filosofą, rašytoją, publicistą ir kultūros veikėją Vydūną.

Dailyraščio darbas buvo rašomas ranka, rašytinėmis raidėmis. Korektūros priemonėmis (juostelėmis, pieštukais, tepikliais ir pan.) naudotis buvo draudžiama. Dailyraščio darbas turėjo tilpti į vieną A4 formato lapą.

Dailyraščio darbai vertinami atsižvelgiant į teksto išdėstymą, rašto dailumą, aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką bei kalbos taisyklingumą. Remdamasi kriterijais, vertinimo komisija atrinko labiausiai konkurso reikalavimus atitinkančius darbus.  Prizines vietas užėmė  mokytojai:

  • I vietos laimėtoja Violeta Avižienienė,
  • II vietos laimėtoja Silva Bulaukienė,
  • III vietos laimėtojas Vitalijus Tichomirovas.

Kadangi rašysena – tai unikalus rašančiojo asmeninės patirties atspindys, dailyraščio konkursas atskleidė, kad VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro darbuotojai yra ryžtingos, pasitikinčios savimi, drąsios, kūrybingos asmenybės.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams!

 

Lietuvių kalbos mokytoja Asta Jokšienė

foto-1