sausio 5 | 2018
geriausias-apdailininkas-2017

Apie konkursą „Geriausias apdailininkas 2017“

2017 m. gruodžio 15 d. Elektrėnų profesinio mokymo centre vyko apdailininkų (statybininkų) profesinio meistriškumo konkursas „Geriausias apdailininkas 2017“. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių profesinį meistriškumą, skatinti mokymosi motyvaciją, formuoti praktinius įgūdžius.
Konkursas vyko profesijos mokytojos S. Ulonienės su mokiniais remontuojamame 416 kabinete. Prieš konkursą mūsų mokyklos elektros įrenginių elektromechaniko specialybės mokiniai kabinete pakeitė elektros instaliaciją, sienos buvo armuotos tinkleliu ir užtinkuotos, anksčiau dažyti paviršiai paruošti glaistymui, tad mokiniai konkurso metu galėjo artimiau susipažinti su realiomis darbo sąlygomis.
Konkurse varžėsi septyni apdailininko (statybininko) ir statybos verslo paslaugų teikėjo specialybių mokiniai. Jie atliko dvi užduotis: teorinių žinių tikrinimo testą ir praktinę užduotį – savarankiškai atliko sienų glaistymą ir pademonstravo savo profesinį pasiruošimą.
Komisijai, kurią sudarė statybinių dirbtuvių vedėjas Sigitas Indrišiūnas, profesijos mokytoja Daiva Misiovič, apdailininkų (statybininkų) profesijos mokytoja Stefanija Ulonienė, teko nelengva užduotis. Visi konkurse dalyvavę mokiniai buvo gerai pasiruošę ir kruopščiai atliko savo darbą. Vis tik po ilgų svarstymų komisija nutarė skirti šias prizines vietas:

I vietą pasidalino – Marius Šeškevičius A17 ir Egidijus Gudelis, A17;
II vieta – Dominikas Pankovas SP16;
III vieta – Leonardas Ustinov SP16.

Nugalėtojai apdovanoti VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro diplomais ir asmeninėmis dovanomis, kiti dalyviai Mindaugas Gudelis (SP16), Lukas Laurušonis (SP16) ir Povilas Danilkevičius (A16) taip pat gavo padėkos raštus bei atminimo dovanėles.

Profesijos mokytojos Stefanija Ulonienė ir Daiva Misiovič

konkursas-geriausias-apdailininkas-2017