vasario 15 | 2018
konkursas-geriausias-aplinkotvarkos-projektas-2018_epmc

Aplinkotvarkos darbuotojo profesijos meistriškumo konkursas „Geriausias aplinkotvarkos projektas 2018“

Aplinkos tvarkymas, sodo bei sodybos gerbūvio puoselėjimas yra tai, kas džiugina bei neramina kiekvieną. Kaip suprojektuoti, pasodinti, prižiūrėti aplinką ir nedaryti klaidų? Gamta – tai gyvybė, kuri turi savo dėsnius, formas, bet ne visada priimti iššūkiai ir sprendimai virsta tai, apie ką svajojame ir visada yra smagu sukurti tai, apie ką visada svajojai.

2018 m. vasario 14 d. Elektrėnų profesionio mokymo centre buvo organizuotas aplinkotvarkos darbuotojo profesijos mokinių meistriškumo konkursas. Konkursas vyko dviem etapais. I dalis teorinė –  mokiniai atliko testą, parodydami, kaip įsisavino dėstomų dalykų medžiagą, bei praktinė užduotis – „Mano sodo projektas “. Dalyvavo II-III kurso mokiniai, kurie atlikę teorinės konkurso dalies testą  projektavo, braižė, rekonstravo, pervarkė savo esamus sodus, ar kūrė naujus – išsvajotus. Visi konkurso dalyviai atsižvelgdami į turimus projektus-brėžinius pristatė sodo projektą. Vyko diskusija, analizė, iškilusius klausimus, pastabas bei pastebėjimus išsakė profesijos mokytojai, mokiniai.

Po pristatytų darbų bei komisijos diskusijų vertinant dalyvius buvo paskebti nugalėtojai.

I vieta – Živilė Peseckienė: už projekto parengimą bei pristatymą komiuterine programa.

I vieta – Jurgita Zautrienė: už kaimo sodybos plano-projekto pristatymą. Specialusis prizas-padėka buvo įteiktas ir prižadėta, kad bus perduotas Jurgitos močiutei Birutei Ravaitienei, už nuostabius prisiminimus, kurie padėjo Jurgitai sukurti-atkurti autentišką mūsų kaimiško stiliaus sodybos projektą.

II vieta – Jurgita Novelskienė: projektas „Šeimos sodas“.

III vieta – Jelena Česlauskienė: pojektas „Šeimos buitinis sodas“.

 

Dėkojame komisijai už kompetetingus vertinimus, dalyviams už kūrybiškumą bei dalyvavimą konkurse.

 

Profesijos mokytojai Rima Mikučionienė ir Ričardas Mikučionis

seimos-sodas_epmc

sodas

konkurso-dalyviai