sausio 2 | 2018
auksiniai-epmc-veidai-2017

„Auksiniai EPMC veidai 2017“

Š. m. gruodžio 21d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro aktų salė vėl buvo pilna kalėdinio, džiaugsmingo šurmulio, juoko, nes visa bendruomenė susirinko į šventišką popietę „Auksiniai EPMC veidai 2017“. Prieš tai turėjome laiko apmąstyti, kas gero ir kas nelabai įvyko mūsų mokykloje per 20016/20017 – uosius, pasiruošti, rinkti nominacijas. Renginio pradžioje vedėjai Ula Beliūnaitė (L-17 gr.) ir Evaldas Katukevičius (L-17 gr.) pasveikino visus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, Naujaisiais Metais, palinkėjo visiems ramybės, šilumos, siūlė pamiršti nuoskaudas, būti geresniais. Šv. Kalėdų dvasią kurti padėjo atvykęs Kalėdų senelis su pilnu maišu dovanų, kuris visai VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro bendruomenei linkėjo meilės, atlaidumo, kantrybės, pagarbos, skirti daugiau dėmesio vieni kitiems, mokėti išklausyti ir išgirsti.

Kalėdinės popietės „Auksiniai EPMC veidai 2017“ metu buvo ne tik išdalintos nominacijos, apdovanojimai mokytojams, mokiniams, bet ir savo pasirodymus demonstravo mokytojų kolektyvas, kuris pasveikino visus susirinkusiuosius su daina „Lūpytės“, masažuotojų profesijos komanda su ateinančiais Geltonojo Šuns metais sveikino atlikdami dainą „Laukiam dovanų“, smagiai nusiteikę su kalėdine daina į sceną žengė ir IA ir AE grupių mokiniai. Visiems gražių švenčių, šypsenų, svajonių išsipildymo linkėjo 9 klasės mokiniai, jų grupės vadovė Loreta Makūnienė, šokį dovanojo ir 10 klasės  merginos – nykštukės. Kompiuteristai EPMC bendruomenę sveikino pasitelkę išmaniąsias technologijas. Visus nustebino ir nudžiugino scenoje pasirodę mokiniai kartu su mokytoja Danute Tumuliene su pasakos „Pelenė“ inscianizacija. Klausant Ugnės Miseliūnaitės, logistų profesijos mokinių dainų, dar kartą prisiminėme prabėgusius metus, nuveiktus darbus. Renginio pabaigoje Kalėdų senelis dėkojo už sukurtą šventę, įteikė mokiniams dovanas ir iškeliavo pildyti kitų vaikų svajonių… žadėjo sugrįžti kitais metais.

Renginio pabaigoje vedantieji dėkojo susirinkusiems į šią popietę ir nuoširdžiai sveikino su Šv. Kalėdomis, linkėjo visiems stiprios sveikatos, ramybės, džiaugsmo, daug šviesos, įveikiančios tamsą.

Jolanta Biekšienė, Gimnazijos skyriaus vedėja

auksiniai-veidai-2017

 

epmc-auksiniai-veidai-2017