Bendrabutis

Mokinių apgyvendinimas bendrabutyje

Kiekvienas mokinys, gyvenantis ne Elektrėnų mieste, gali teikti prašymą gauti gyvenamąją vietą Elektrėnų profesinio mokymo centro bendrabutyje. Kiekvienas prašymas nagrinėjamas individualiai, o mokinio pirmumo teisė gauti vietą bendrabutyje nustatoma atsižvelgiant į asmens socialinį statusą, kitus iš anksto reglamentuotus veiksnius. Šiais klausimais mokinius konsultuoja grupių vadovai, socialinis darbuotojas, bendrabučio auklėtoja.

Mokinių bendrabučio naudojimu, sanitarine būkle bei gyvenimo ir poilsio sąlygomis rūpinasi bendrabučio auklėtoja, budėtojai.

Asmenys, pageidaujantys gyventi bendrabutyje, kviečiami pildyti prašymus atvykus į Elektrėnų profesinio mokymo centrą adresu – Rungos g. 18, Elektrėnai. Bendrabučio tvarkos taisykles galite rasti

Bendrabučio adresas:

Rungos g. 20, Elektrėnai (203 kab.)
Tel. +370 528 39703
Bendrabučio auklėtoja Kinta Sventickienė
El.p.  kinta@epmc.lt
Tel. +370 609 33948

Apie bendrabutį. Pastatas yra šalia pagrindinės gatvės. Vidaus teritorija stebima vaizdo kameromis. Pastato vidus – tvarkingas, neseniai atliktas kapitalinis remontas. Bendrabutyje yra 26 triviečiai kambariai. Visuose kambariuose – lovos, spintelės, spintos, rašomieji stalai, kėdės. Yra suteikiama galimybė naudotis nemokamu internetu. Bendrabutyje yra bendra virtuvė su visa maisto gaminimui reikalinga įranga, skalbyklės, džiovyklės.

Bendrabučio kaina. Apgyvendinimas bendrabutyje yra apmokestinamas pagal Elektrėnų profesinio mokymo centro direktoriaus įsakymu patvirtintus įkainius kiekvieniems mokslo metams.

Bendrabučio taisykles
 
 
Apgyvendinimo paslaugos išorės klientams

Pastatas yra šalia pagrindinės gatvės. Vidaus teritorija stebima vaizdo kameromis. Pastato vidus – tvarkingas, neseniai atliktas kapitalinis remontas. Yra 13 triviečių ir 1 penkiavietis (2 kambariai dviejų ir trijų vietų) kambariai. Visuose kambariuose yra televizoriai, lovos, spintelės, spintos, rašomasis stalas, kėdės. Yra suteikiama galimybė naudotis nemokamu internetu.

Yra bendra virtuvė su visa maisto gaminimui reikalinga įranga, bendro naudojimo patalpose yra įrengta skalbyklė. Kambariuose yra virduliai ir būtinos priemonės. Kiekvienam apsistojusiam suteikiamas patalynės komplektas. Kambariai tvarkomi kas antrą dieną, esant poreikiui.

Su apsistojusiais pasirašoma sutartis dėl paslaugų suteikimo. Apgyvendinimas yra apmokestinamas pagal Elektrėnų profesinio mokymo centro direktoriaus įsakymu patvirtintus įkainius kiekvieniems mokslo metams.

 

Paslauga 1 paros kaina, Eur su PVM
Apgyvendinimas triviečiame kambaryje 1 asmeniui (neužimant kitų kambario lovų) 20,00 Eur gyvenant 1-15 dienų;

16,00 Eur gyvenant 16 dienų ir ilgiau (nepertraukiamai)

Apgyvendinimas triviečiame kambaryje 1 asmeniui (kai užimtos 2-3 kambario lovos) 10,00 Eur gyvenant 1-15 dienų;

8,00 Eur gyvenant 16 dienų ir ilgiau (nepertraukiamai)

Apgyvendinimas triviečiame kambaryje 1 asmeniui (Įstaigos darbuotojui ar jo artimiesiems) 8,00 Eur