birželio 7 | 2018
uab-gealan

BENDRADARBIAUJAME SU DARBDAVIAIS – UAB „GEALAN“

Gegužės 16 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro mokiniai su profesijos mokytojais B. Pavloviene, M. Budėnu, D. Strakšiene lankėsi įmonėje „GEALAN“. Mokiniai buvo supažindinti su įmonės gaminama produkcija, technologiniais įrengimais.

„GEALAN“ – koncerno padalinys Baltijos jūros šalių regione, aptarnaujantis ne tik Lietuvą, Latviją, Estiją, bet ir Kaliningrado sritį, Baltarusiją ir Ukrainą. Vis didėjančią apyvartos dalį kasmet sudaro ir Vakarų Europos šalims gaminama produkcija. Profilių gamybos proceso pradžia ir viena iš svarbiausių būsimo produkto kokybės sąlygų – tinkamai parinkta PVC ir įvairių priedų unikali maišymo tarpusavyje receptūra ir sudėtinių medžiagų kokybė. Kokybiškos cheminės medžiagos, kurias GEALAN naudoja profilių gamyboje, yra perkamos tik iš žinomų Europos cheminių medžiagų gamintojų. Mišinio unikalios GEALAN receptūros tinkamumą ir išskirtinumą patvirtina geros pagamintų profilių fizikinės-cheminės charakteristikos. Įmonėje įrengtas modernus profilių laminavimo cechas, kuriame nuolat palaikoma vienoda oro drėgmė ir temperatūra. Tai ypač svarbu, siekiant profilius kokybiškai padengti laminatu. Įmonės atstovai surengė įmonės prezentaciją, vedžiojo po profilių gamybos  ir laminavimo cechus, pristatydami gamybos ir kokybės kontrolės procesus.  Nenutrūkstamo ekstruzijos proceso metu PVC ir kitos mišinio sudėtinės dalys yra sulydomos, iš lydinio formuojamuoju prietaisu formuojamas profilis, po to jis atvėsinamas specialiame įrenginyje ir įgauna galutinę savo formą, yra supjaustomas, markiruojamas, ant jo užklijuojama apsauginė juosta su GEALAN ir IQ ženklais. Laminavimo cechas dirba 2 pamainomis, o profilių gamyba – nenutrūkstamai 3 pamainomis visas 24 valandas, 7 dienas per savaitę.

GEALAN BALTIC – viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių regiono bendrovių. Šį titulą įmonei jau ne vienerius metus savo rengiamuose metų Gazelės apdovanojimuose skiria prestižinis Lietuvoje verslo laikraštis „Verslo žinios“. 2017 metais įmonė atšventė savo veiklos 20-metį. Šį jubiliejų bendrovė pasitiko su išskirtine inovacija – vartotojams regione pasiūlydama ištisinio stiklo sistemą GEALAN-KUBUS®, kuri pradės dar vieną naują PVC langų ir durų konstrukcinių sprendimų erą ir atvers visiškai naujas plastikinių langų dizaino galimybes architektūroje.

Siekiant gaminti aukštos kokybės produktus, būtina idealiai derinti žmogiškuosius gebėjimus ir technologijas. Tam GEALAN įmonėje yra puikios galimybės. Aukštos kvalifikacijos darbuotojai, sukaupę ilgametę patirtį, naudodami išskirtinę gamybos įrangą, gamina pažangias ir paklausias konkurencingoje langų pramonės rinkoje profilių sistemas. GEALAN taiko moderniausius metodus, siekdama suteikti plastikiniams profiliams ypač tikslią formą.

Siūlomos pareigos: GAMYBOS operatorius – mechanikas

Nuoroda į įmonės svetainę http://www.gealan.lt

Strakšienė, B. Pavlovienė