vasario 16 | 2021
vaizdas_2021-02-18_022403

Būk pasveikinta, Lietuva!!!

Šiais 2021 m. Vasario 16-ąją Lietuva šventė prieš 103 metus paskelbtą Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Tai džiugi ir brangi šventė kiekvienam mūsų valstybės gyventojui.

Elektrėnų profesinio mokymo centre šiemet neskambėjo eilės, dainos Lietuvai. Šią dieną mokyklos bendruomenė paminėjo kitaip, bet kūrybingai, išradingai ir taip išreiškė dėkingumą žmonėms, išdrįsusiems siekti to, kas atrodė neįmanoma. Mokytojai R. Mikučionienė, J. Žakevičius, R. Marcinkevičienė kartu su mokiniais nuotolinių pamokų metu piešė piešinius Lietuvai, kuriuos visi galėjo pamatyti mokyklos FB puslapyje. Taip pat visi norintys galėjo dalyvauti konkurse – „Ką aš žinau apie Lietuvą?“. Logisto ekspeditoriaus ir automobilių elektros įrengimų profesijos mokiniai lietuvių kalbos ir literatūros pamokų metu mąstė, išsakė popieriaus lape, ką jiems reiškia laisvė? Lietuvos ateitis rašė, kad laisvė, kai „gali laisvai kalbėti lietuvių kalba“, „laisvė – kai galiu daryti, ką noriu“, „laisvė tai daryti tai, kuo tu tiki“, „tai, kai esi nepriklausomas ir gali nevaržomas išreikšti viską, ką jauti.“

Džiaukimės, jog turime galimybę gyventi laisvoje, demokratinėje, gražioje valstybėje, o žodis Lietuva lai skamba kiekvieno mūsų širdyje.

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė

 

Video žiūrėkite per Facebook:

https://www.facebook.com/EPMC.LT/videos/254454332754692