sausio 2 | 2017
Baltos-Kalėdos-2016_EPMC

„EPMC BALTOS KALĖDOS“

Kalėdinis laikotarpis iš tiesų kiekvienam mūsų nepaprastas ir viltingas, todėl kasmet laukiame mažyčio stebuklo – o jeigu… Į šventinį šurmulį tiek vaikus, tiek suaugusiuosius  įtraukia visur skambanti kalėdinė, naujametinė muzika, spalvos, blizgesys, kvapai… Besibaigiant metams visi pasidžiaugia sėkmingais darbais, prisimena gražiausias ir prasmingiausias akimirkas.

Š. m. gruodžio 22 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro bendruomenė rinkosi į aktų salėje organizuojamą popietę „EPMC BALTOS KALĖDOS“. Linksmai nusiteikę renginio  vedėjai Inga Gasiūnaitė ir Mindaugas Bauras sveikino visus susirinkusiuosius su šventėmis, linkėjo geros nuotaikos, smagaus pasibuvimo kartu baigiantis 2016-iesiems beždžionės metams. Linkėdami ramybės ir šviesių metų scenoje pasirodė II kurso masažuotojo specialybės mokiniai, su trankiu šokiu „Du gaideliai“ visus pralinksmino mokytojų grupelė, AD16 gr. mokiniai pakvietė sužaisti žaidimą „Pasėk klausimą, nuskink atsakymą. Žaidime tu dalyvauk – gerą prizą nusirauk“, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais. Dainą ir nuoširdžius linkėjimus EPMC gimnazijos skyriaus pirmokai – jauniausieji mūsų mokyklos mokiniai skyrė visiems atvykusiems į  kalėdinę popietę. Tiek vedantieji, tiek susirinkusieji vis dirsčiojo į duris, tikėdamiesi kuo skubiau išvysti Kalėdų senelį. Kol laukėme, scenoje pasirodė ir DKP15 gr. vaikinai, visiems gerai žinomą pasaką „Raudonkepuraitė“ suvaidino KSBV15 gr. kolektyvas. Į ufonautų šalį keliavome kartu su IA15 gr., IA14 gr., AE15 gr., AE16 gr. mokiniais, lietuvių liaudies dainą apie Kalėdą dainuodami į popietę „EPMC baltos Kalėdos“ atvyko VPB 15 gr., E14 gr., E15 gr. atstovai kartu su grupių vadovais, šviesių, sveikatos metų linkėjo A16 gr. Visus susirinkusiuosius į bendrą nuotaikingą žaidimą „Dovana“ įtraukė M16 gr. mokiniai, po jų dėmesys buvo nukreiptas į ekraną, kur DKP14 gr. mokiniai pristatė jų pačių sukurtą filmuką apie Kalėdas. Renginyje DKP16 gr. B14 gr., B16 gr. organizavo smagias viktorinas, aktyviausius apdovanojo dovanėlėmis. Po VPB16 gr., L16 gr. pasirodymo į aktų salę su trenksmu pasirodė ir Kalėdų senelis, kuris linkėjo visai VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro bendruomenei meilės, atlaidumo, kantrybės, pagarbos, skirti daugiau dėmesio vieni kitiems, mokėti išklausyti ir išgirsti. Taip pat senelis visus dalyvavusius šventėje apdovanojo saldžiais prizais.

Renginio pabaigoje vedantieji dėkojo susirinkusiems į šią popietę ir sakė, kad ir kaip bebūtų kartais sunku, kad ir kokios problemos beiškiltų, svarbu, kad viskas baigtųsi laimingai, o mūsų širdys alsuotų ramybe, tikėjimu, meile ir viltimi.

 

Jolanta Biekšienė, Gimnazijos skyriaus vedėja