balandžio 29 | 2017
EPMC KOMANDA SCHNEIDER FIRMOS MOKYMUOSE

EPMC komanda Schneider firmos mokymuose

Š. m. balandžio 27 dieną VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro E15 grupės mokiniai Kęstutis Kanapka ir Rimvydas Gudelis kartu su profesijos mokytojais Viktoru Misiovič ir Birute Pavloviene dalyvavo Schneider firmos suorganizuotuose mokymuose Vilniaus Jeruzalės mokymo centre. Buvo sudarytos aštuonios grupės po du dalyvius. Kiekviena grupė gavo skirtingą schemą, po dėžę Schneider firmos priemonių, laidų, įrankių ir per 4 val. turėjo surinkti veikiančią schemą.
Šių mokymų tikslas buvo ne greičiau surinkti schemą ir laimėti prizines vietas, o susipažinti su prietaisais, sujungti schemą, išsiaiškinti kiekvieno prietaiso panaudojimo galimybes, įgyti naujų žinių. Dalyviai turėjo pristatyti savo darbą, paaiškinti kas pavyko, kokie sunkumai iškilo, renkant schemą ir ar davė naudos ateičiai.
Kęstučiui ir Rimvydui sekėsi visai neblogai, nors ir pirmą kartą dalyvavo tokiuose mokymuose, kur žinių pasisemti, pasitobulinti atvyksta tikri profesionalai elektrikai. Mokymuose ne tik įgijo naujų žinių, bendravimo įgūdžių, bet gavo pažymėjimus ir buvo apdovanoti dovanomis.

Profesijos mokytojai Birutė Pavlovienė ir Viktoras Misiovič