Nuo idėjos iki verslo

nuo-idejos-iki-verslo-jungtine-karalyste

2017-1-LT01-KA102-034872


 

STAŽUOTĖ JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

 

2018 metų vasario mėnesį Elektrėnų profesinio mokymo centro automobilių elektromechaniko profesijos moksleiviai Dovydas Antanavičius, Kipras Mikalauskas ir Domantas Žilinskas dalyvavo Jungtinėje Karalystėje. Stažuotė vyko pagal Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, mobilumo projektą „Nuo idėjos iki verslo“.

Stažuotės Jungtinėje Karalystėje metu projekto dalyviai atliko praktiką moderniose automobilių remonto įmonėse, moksleiviams buvo sudarytos sąlygos perimti šių įmonių patirtį. Moksleiviai išmoko dirbti su naujausiomis automobilių elektronikos diagnostikos technologijomis bei atlikti automobilių, kurių vairas yra dešinėje pusėje, diagnostiką ir remontą.

Dalyviai įgijo naujų profesinių kompetencijų, pagerino savo bendruosius profesinius ir asmeninius gebėjimus bei įgūdžius. Taip pat stažuotės metu moksleiviai įgijo verslumo, tolerancijos ir tarpkultūrinio sąmoningumo patirties, susipažino su verslo organizavimo, veiklos ir darbų planavimo bei organizavimo specifika, darbo kultūra.

Laisvalaikiu moksleiviai dalyvavo ekskursijose po Londono miestą, aplankė pagrindines miesto įžymybes.

Kiekvienam stažuotėje pagal šį projektą dalyvavusiam moksleiviui buvo išduoti Europaso mobilumo dokumentai bei priimančių partnerių stažuotės sertifikatai.

Šią stažuotę, kaip ir visą projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.