Paslaugų sprektras

paslaugu-spektras-stazuote-jungt-karalystej_erasmus+_epmc

2016-1-LT01-KA102-022795


 

STAŽUOTĖ JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE

2017 metų vasario pabaigoje – kovo pradžioje Elektrėnų profesinio mokymo centro moksleiviai Karolis Kuznecovas, Modestas Nanartavičius, Julius Levansevičius, Karolis Gudelis, Danas Gudelis, Donatas Janulevičius, Mantas Petrauskas, Justas Jukna ir Arnoldas Paulauskas dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Jungtinėje Karalystėje. Stažuotė vyko pagal Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, mobilumo projektą „Paslaugų sprektras“.

Stažuotės metu projekto dalyviai atliko praktiką verslo įmonėse, kuriose buvo siekiama ugdyti profesijos moksleivių praktinius įgūdžius, specifines kompetencijas ir pasitikėjimą savo jėgomis. Projektu taip pat buvo siekiama skatinti dalyvių europietiškumą. Atlikdami stažuotę kompiuterinės įrangos derintojai susipažino su išmaniųjų įrenginių sandara bei remonto darbų subtilybėmis, o sporto klubo veiklos organizatoriai susipažino su klientų motyvavimo subtilybėmis bei individualius treniruočių planų sudarymu.

Stažuotės atlikimas užsienio šalyje skatino dalyvių visuomeniškumą, tarpkultūrinį sąmoningumą ir toleranciją, taip pat leido pagerinti užsienio kalbos ir bendravimo kitatautėje aplinkoje bei komandinio darbo gebėjimus. Stažuotės dalyviai taip pat turėjo pažintinę programą, kurios metu susipažino su Londono miestu.

Kiekvienam stažuotėje pagal šį projektą dalyvavusiam moksleiviui buvo išduoti Europaso mobilumo dokumentai bei priimančių partnerių stažuotės sertifikatai, o įgytos profesinės kompetencijos įvertintos ir užskaitytos pagal ECVET metodiką.

Šią stažuotę, kaip ir visą projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.


 

STAŽUOTĖ ČEKIJOJE

 2016 metų spalio pabaigoje – lapkričio pradžioje Elektrėnų profesinio mokymo centro kompiuterinės įrangos derintojo ir sporto klubo veiklos organizatoriaus profesijos moksleiviai Danas Gudelis, Donatas Janulevičius, Edvinas Belevičius, Arnoldas Paulauskas, Vidmantas Vilkas, Monika Dzedulionytė, Inesa Jokštaitė ir Irmantas Zinkevičius dalyvavo trijų savaičių trukmės stažuotėje Čekijoje. Stažuotė vyko pagal Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas, mobilumo projektą „Paslaugų sprektras“.

Stažuotės Čekijoje metu buvo siekiama ugdyti ir tobulinti profesijos moksleivių praktinius įgūdžius, specifines kompetencijas ir pasitikėjimą savo jėgomis bei skatinti europietiškumą. Kompiuterinės įrangos derintojai susipažino su išmaniųjų įrenginių sandara bei remonto darbų subtilybėmis. Tuo tarpu sporto klubo veiklos organizatoriai susipažino su klientų motyvavimo subtilybėmis bei individualius treniruočių planų sudarymu.

Be to, stažuotės metu moksleiviai įgijo verslumo patirties, padidino iniciatyvumą, savarankiškumą ir gebėjimą orientuotis verslo aplinkoje. Stažuotės atlikimas užsienio šalyje skatino dalyvių visuomeniškumą, tarpkultūrinį sąmoningumą ir toleranciją, taip pat leido pagerinti užsienio kalbos ir bendravimo kitatautėje aplinkoje bei komandinio darbo gebėjimus. Stažuotės dalyviai taip pat turėjo plačia pažintinę programą, kurios metu susipažino su Čekijos kultūra.

Kiekvienam stažuotėje pagal šį projektą dalyvavusiam moksleiviui buvo išduoti Europaso mobilumo dokumentai bei priimančių partnerių stažuotės sertifikatai, o įgytos profesinės kompetencijos įvertintos ir užskaitytos pagal ECVET metodiką.

Šią stažuotę, kaip ir visą projektą pilnai finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas remiant Europos Komisijai.