rugsėjo 26 | 2016
rudens-gerybes-epmc

Gėlių ir kitų rudens gėrybių paroda „Ruduo – vestuvių metas“

 

Atkeliavus auksiniam rudeniui, š. m. rugsėjo 23 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre organizuota rudens gėrybių paroda tema „Ruduo – vestuvių metas“. Grupių vadovai su savo auklėtiniais, mokytojai parodė savo išmonę ir iš paskutinių šalnos dar nenukąstų žiedų, įvairios gamtinės medžiagos, vaisių, daržovių bei rudens gėrybių paruošė tematiką atitinkančias kompozicijas – jaunieji, sėdintys už rudeninėmis vaišėmis nukrauto stalo, skambanti liaudiška muzika viliote viliojo kievieno užėjusio papietauti į valgyklą akį.

Bendras darbas skatino EPMC bendruomenės narių draugiškus santykius, pagrįstus bendradarbiavimu. Šios šventės tikslas ne tik sukurti meninę kompoziciją, bet kartu padėkoti žemę dirbusiems žmonėms, parodyti ir pasidžiaugti to sunkaus triūso vaisiais.

Džiugu, jog mūsų Elektrėnų profesinio mokymo centro mokytojai atstovavo mūsų mokyklai ir aktyviai dalyvavo Elektrėnų savivaldybės organizuotoje tradicinėje derliaus šventėje, kuri vyko  miesto aikštėje š. m. rugsėjo 25 d.

Nuoširdžiai dėkojame visiems mokiniams, grupių vadovams, mokytojams, kurie pasitelkę rudens spalvų ir gėrybių gausybę, savo kūrybingumą sukūrė spalvingą ir linksmą nuotaiką mums visiems.

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė