spalio 18 | 2018
gyvenimas-be-garantiju-pagal-marijona-mikutaviciu

„Gyvenimas be garantijų“ pagal Marijoną Mikutavičių

Šių metų spalio mėn. 17 dieną Elektrėnų kultūros centro salėje vyko pilietinių iniciatyvų centro organizuotas susitikimas su M. Mikutavičiumi – visoje Lietuvoje žinomu žurnalistu ir dainininku, televizijos laidų vedėju, Lietuvos krepšinio himno „Trys milijonai“ autoriumi. Renginyje dalyvavo ir VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro V18, PB18 grupės mokiniai: Aistė Savickaitė, Lukas Narkevičius, Daniel Junevič, Titas Šubinas, Tadas Zareckas.
Susitikimo tema buvo „Gyvenimas be garantijų“. Pasak M. Mikutavičiaus, jokių garantijų gyvenime nėra. Jo nuomone, visiems reikia stengtis ir ieškoti galimybių. Jis pasakojo, kad stojo mokytis žurnalistikos, nusprendęs, kad reikia stebėti aplinką, daug kuo domėtis, bendrauti, o tada gyvenimas pakryps taip, kaip reikia. Prisipažino, kad jaučiasi į gyvenimą įmestas ne savo valia, todėl iš jo daug ir nesitiki. „O kai daug nesitiki – neišsigąsti problemų, iššūkių“,- kalbėjo dainininkas. „Kadangi nesu tas žmogus, kuris ieško laimės, į gyvenimą žiūriu paprastai, priimu jį be pretenzijų“.

Dainininkas pasakojo apie savo jaunystės „rokenrolinius paklydimus“ Elektrėnų mieste, požiūrį į krepšinį, futbolą, politiką ir dideles kainas, prisiminimus apie mokyklą ir mokytojus. M. Mikutavičius taip pat kalbėjo apie savo darbo patirtį televizijoje, įvairiuose projektuose, koncertuose, dalinosi mintimis apie tai, ką reiškia būti įžymiu, apie gyvenimo nuosmukius ir pakilimus. Pasakojo, kad renginius veda jau kokius penkiolika metų. Tapo žmonių atpažįstamas, kai pradėjo vesti laidą „Litpoliinter“ televizijoje. Tačiau didžiausią nostalgiją Marijonas jaučia tiems laikams, kai 1995–1997 m. su kolegomis vedė laidą „Tangomaniją“.
Dainininkas pastebi, kad kol esi jaunas, mažiausiai dėl visko išgyveni ir visko bijai, o taip nusiteikęs paprastai padarai pačius linksmiausius savo gyvenime dalykus.

 

Mokytoja Asta Jokšienė