spalio 12 | 2021
kursai

Inovatyvūs aplinkos priežiūros (miesto želdinių) įrankiai ir įrenginiai

Š. m. rugsėjo mėnesio pabaigoje Kazlų – Rūdoje firmoje „Ginalas“  dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo profesijos mokytojams vyko mokymai „Inovatyvūs aplinkos priežiūros (miesto želdinių) įrankiai ir įrenginiai“.

Ne dažnas žinome, kad daugeliu produktų prekiauti ES galima tik tuomet, jei jie pažymėti CE ženklu. CE ženklas reiškia, kad produktą įvertino gamintojas ir kad jis laikomas atitinkančiu ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Laikantis reikalavimų šiuolaikiniai įrankiai sodininkui mėgėjui ar profesionalui turi būti tausojantys energiją, triukšmo lygis minimalus. Tam skirti įrankiai miestų ar sodų priežiūrai turi būti su akumuliatoriniu įkrovimu, turėti integruotą akumuliatorių, arba akumuliatorines AK ir AP sistemas. Tai tylus  ir lankstaus sprendimas. Itin galingi akumuliatoriai suteikia reikiamos galios bet kokiam darbui ir padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Reikia įsidėmėti tai, kad aplinkos priežiūros įrankiai privalo būti ergonomiški  ir saugūs. Inovatyvūs ir šiuolaikiški aplinkos priežiūros įrankiai suteikia galimybę žmonėms atrasti naują, komfortišką, patogų ir saugų įrankių naudojimą ir eksploatavimą.

 

Profesijos mokytojas Ričardas Mikučionis