lapkričio 30 | 2016
Išvyka į Alytaus profesinio rengimo centrą_epmc

Išvyka į Alytaus profesinio rengimo centrą

Lapkričio 24 dieną elektros įrenginių elektromechaniko ir automatinių sistemų eksploatavimo mechatroniko profesijų mokiniai kartu su mokytojais Vytautu Bražinsku, Arvydu Valentinavičiumi ir Žana Kaminskiene lankėsi Alytaus profesinio rengimo centre.

Apsilankymo metu mokiniai ir mokytojai turėjo progą pamatyti Alytaus sektorinio praktinio mokymo centrą, kuriame įsikūrusios modernios praktinio mokymo klasės. Alytaus profesinio mokymo centro elektrikų bei mechatronikų mokytojas Saulius Čiuplys aprodė šiuolaikiškai įrengtą elektros inžinerijos laboratoriją, kurioje mokiniai dirba su moduliniais simuliaciniais elektros energijos sistemų įrengimo stendais, mechatronikos laboratoriją, kurioje įrengtos praktinės elektrohidraulikos, elektropneumatikos, valdiklių ir valdymo automatikos sistemos. Mokiniai taip pat turėjo galimybę pamatyti automobilių remonto dirbtuves, šaltkalvių klasę ir modernią šiuolaikinius standartus atitinkančią programuojamųjų staklių, skirtų metalo apdirbimui, klasę; akies krašteliu žvilgtelėti į tuo metu vykusį nacionalinį suvirintojų konkursą.

Ekskursija mokiniams ir mokytojams paliko didžiulį įspūdį. Mokiniai noriai bendravo su Alytaus profesinio rengimo centro mokiniais, domėjosi turima įranga ir dalinosi patirtimi. Ateityje planuojama dar ne viena išvyka į šį centrą, todėl labai džiaugiamės užsimezgusiu bendradarbiavimu.

 

Profesijos mokytoja Žana Kaminskienė