lapkričio 21 | 2016
„Karjeros diena“ Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje_Epmc

„Karjeros diena“ Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje

Būsimos profesijos pasirinkimas – vienas atsakingiausių ir daug ateityje lemiančių žmogaus sprendimų, todėl siekiant padėti mokiniams atrasti savo kelią, mokyklose organizuojami renginiai, skirti pažintinei, praktinei veiklai, kai sudaromos sąlygos artimiau susipažinti su įvairiomis profesijomis, mokymosi įstaigomis ir jų programomis, praplėsti pažinimo akiratį ir pasirinkimo galimybes, kurios padeda mokiniams kelti asmeninius tikslus ir skatina motyvaciją tikslingai siekti žinių.

Š. m. lapkričio 10 d. Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje organizuotas renginys „Karjeros diena“, skirtas I – IV gimnazijos klasių mokiniams, pedagogams, tėvams. Džiaugiamės, jog tarp 26 įvairaus pobūdžio įstaigų savo mokymo programas, veiklas galėjome pristatyti ir mes – VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras. Mūsų mokyklos mokinių bei mokytojų komanda ne tik supažindino su profesijų pasiūla, bet ir kvietė visus norinčius pabandyti sukonctruoti robotą, pakovoti tarpusavyje ringe. Daug dėmesio sulaukė masažuotojo profesija. Būsimi masažuotojai kvietė masažo procedūrai, o kas pabandė, tikrai nenusivylė.

Dėkojame Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijai suteikusiai mums galimybę pristatyti savo mokyklą, mokymo programas, pabendrauti su mokiniais, mokytojais, tėvais aktualiomis temomis, išklausyti lūkesčius. Tikimės, jog ir ateityje pavyks bendradarbiauti su įstaigomis ir surengti dar ne vieną „Karjeros dieną“ mokyklose, kurios padės mokiniams tinkamai pasirinkti savo kelią.

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė