kovo 10 | 2022
2022-muge-3

KAZIUKŲ SODYBOJE RAMIAI ŠURMULIAVO ELEKTRĖNIEČIAI

Š. m. kovo 4 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro kiemelyje šurmuliavo Kaziuko mugė, kurioje mokyklos mokytojai su staliaus, apdailininko, suvirintojo specialybių mokiniais kvietė įsigyti suolų, suolelių, šaukštų, inkilų, šašlykinių ir dar daug įvairių meniškų dirbinių. Floristo, dekoratyvinio želdininmo mokiniai siūlė įsigyti pavasarinių augaliukų. Kaip ir kiekvienoje mugėje, taip ir pas mus, labiausiai visus viliojo tai, kas skanu, kvepia ir yra valgoma. Taigi mūsų mokyklos būsimieji virėjai ir konditeriai kvietė paskanauti ką tik iškepto šašlyko, blynų, išgerti Kaziuko giros bei įsigyti įvairių mėsos bei konditerijos gaminių. Mugėje taip pat dalyvavo ir savo dirbiniais prekiavo Elektrėnų savivaldybės gyventojai.

Linksmintis, šokti šį kartą Kaziuko mugėje visai nesinorėjo, nes šalia mūsų vyksta karas, žūva žmonės. Elektrėnų profesinio mokymo centro mokiniai pynė lietuviškų ir ukrainietiškų vėliavų juosteles ir jas dovanojo praeiviams.

Nuoširdų AČIŪ tariame visai mokyklos bendruomenei, entuziastingai, išradingai, kūrybingai organizavusiai šį renginį. Tikimės, kad susitiksime ir kitais metais.

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė