birželio 26 | 2018
2018-m-absolventu-linkejimai-is-maltos

Kodėl verta mokytis Elektrėnų profesinio mokymo centre?

Profesinės mokyklos mokiniams praktinis mokymas yra pats svarbiausias dalykas. Kad būsimajam specialistui praktika būtų naudinga, reikia, kad ji būtų atliekama modernioje įmonėje, įgytos žinios atitiktų darbdavių reikalavimus, o mokinių įgyti praktiniai įgūdžiai – visapusiški. Mūsų mokyklos mokiniams kasmet sudaromos galimybės profesines kompetencijas ugdyti realioje darbo vietoje, kurioje jie susipažįsta su naujausia įranga, darbo metodikomis bei atsidurdami įvairiose situacijose įgyja darbo patirties ir praktinių įgūdžių.
Be to, mokykla, siekdama stiprinti profesinį praktinį mokymą, organizuoja mokinių stažuotes ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, dalyvaudama Erasmus+ programos tarptautiniuose projektuose, kuriuos Lietuvoje administruoja ir finansuoja Švietimo mainų ir paramos fondas, remiamas Europos Komisijos.
Šiais metais 2018 metų laidos absolventams, gavusiems profesinio mokymo diplomus, mokykla suteikė galimybes išvykti ir įgyti darbinės patirties pagal projektą „Papildomas žinių bagažas“. Maltos, Italijos įmonėse ir įstaigose nuo birželio 25 d. stažuojasi elektrikai, padavėjai ir barmenai, bankininkai, sekretorės.
Ir kitais, 2018-2019 mokslo metais, įvairių specialybių mokiniai turės galimybę atlikti tarptautines praktikas pagal projektą „ES įgūdžių panorama“. Šio projekto tikslas – darbo vietose tobulinti ir gilinti mokinių profesinius įgūdžius ir kompetencijas, formuoti praktinius įgūdžius realiose darbinėse situacijose. Taigi kitais mokslo metais įvairių profesijų mokiniai įvairiose Europos Sąjungos šalyse stažuosis pagal specialybę, gilins praktinius įgūdžius, užsienio kalbos žinias, susipažins su užsienio šalies kultūra:
• Informacinių technologijų specialistai (kompiuterinės įrangos derintojai, žiniatinklio programuotojai, kompiuterinio projektavimo operatoriai) stažuosis Čekijoje;
• Apdailininkai (statybininkai), staliai – Maltoje;
• Logistai ekspeditoriai – Vokietijoje;
• Automobilių elektromechanikai, suvirintojai – Jungtinėje Karalystėje;
• Virėjai, padavėjai ir barmenai, konditeriai – Italijoje;
• Automatinių sistemų eksploatavimo mechatronikai – Ispanijoje.
Kokybiškas praktinis mokymas yra profesinio mokymo sėkmės garantija. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras, turėdamas modernią mokymo bazę, bendradarbiaudamas su sėkmingomis įmonėmis, sudarydamas galimybes mokiniams stažuotis užsienyje, suteikia visas galimybes mokiniui tapti geru specialistu ir įsitvirtinti darbo rinkoje.
Kviečiame mokytis Elektrėnų profesinio mokymo centre!
Informacija apie priėmimą teikiama adresu www.epmc.lt

 

Birutė Misiūnienė,
profesinio mokymo skyriaus vedėja