sausio 4 | 2017
orestas-prendiukas-d16-kaledos

Konkurso „Kalėdų naktis“ rezultatai

Baigėsi kompiuterinių kalėdinių ir/ar naujamečių atvirukų apipavidalinimo konkursas „Kalėdų naktis“. Šio konkurso tikslai buvo skatinti ir plėtoti informacinių technologijų pažinimą, ugdyti kūrybiškumą ir meninę saviraišką,  ugdyti mokinių kompiuterinę ir filologinę kultūrą, skatinti įvairiapusį žinių siekimą. Konkurse dalyvavo VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro kompiuterinės įrangos derintojo, kompiuterinio projektavimo operatoriaus, sporto klubo veiklos organizatoriaus, Pravieniškių skyriaus kompiuterio operatoriaus profesijos besimokantys mokiniai ir 9 klasės mokiniai.

Konkursui pateikta  19  darbų, atliktų Paint programa. Mokinių darbus vertino komisija: informacinių technologijų mokytoja Daiva Strakšienė, informacinių technologijų mokytojas Marius Budėnas, dailės mokytoja Rasa Marcinkevičienė.  Komisija išrinko įdomiausius, gražiausius ir techniškiausius bei estetiškiausius darbus. Pagrindiniai vertinimo kriterijai buvo – darbo idėjos ir atlikimo originalumas, kūrybiškumas ir atlikimo kokybė tiek meniniu, tiek kompiuterinio išpildymo požiūriu. Bendru vertinimo komisijos sutarimu konkurso nugalėtojais tapo:

  • I-oji vieta – Audronis Paulauskas, Pravieniškių skyrius, P2K16 grupė, mokytoja Sigita Tarasauskienė;
  • II-oji vieta – Ramūnas Paulauskas, D15 grupė, mokytoja Daiva Strakšienė;
  • III-ioji vieta – Orestas Prendiukas, D16 grupė, mokytoja Daiva Strakšienė.

 Dėkojame visiems, kurie panoro išbandyti jėgas konkurse ir pateikė savo darbus. Ačiū informacinių technologijų mokytojoms Danguolei Galinienei ir Sigitai Tarasauskienei, kurios skatino mokinius kurti, o susidūrus su sunkumais – padėjo rasti išeitį.

 

Informacinių technologijų vyr. mokytoja Daiva Strakšienė

 

audronis_paulauskas_pravieniskes

d15-ramunas-paulauskas-2

orestas-prendiukas-d16-kaledos