Kontaktinė informacija

BENDROS ŽINIOS APIE MOKYKLĄ

Pavadinimas:
VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras

Adresas:
Rungos 18, Elektrėnai, LT-26109

Juridinio asmens kodas:
190976966

PVM mokėtojo kodas:
LT100004075612

Tel.:
8 528 39523

E-paštas:

rastine@epmc.lt

Interneto adresas:
www.epmc.lt

Mokyklos tipas:
profesinė mokykla

Mokomoji kalba:
lietuvių kalba

Direktorė:
Lina Triponienė

Mokyklos tarybos pirmininkė:
Jolanta Jasukaitienė

Darbo tarybos grupė:
el.p.: darbotaryba@epmc.lt

 


1 Lina Ališauskienė Direktoriaus pavaduotoja ugdymui linaa@epmc.lt (8 528) 39 523
2 Birutė Misiūnienė Verslo ir paslaugų skyriaus vedėja birute@epmc.lt (8 528) 25 085
3 Jolanta Biekšienė Gimnazijos skyriaus vedėja (8 528) 39 523
4  Asta Rainienė Sektorinio praktinio mokymo centro vadovė (8 528) 39 523
5 Eugenijus Paulauskas Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai eugenijusp@epmc.lt (8 528) 54 300
6 Dalia Mockeliūnienė Projektų vadovė (8 676) 36 047
7 Evelina Krilavičienė Personalo specialistė (8 528) 39 523
8 Rufina Rinkevičienė Buhalterė finansai@epmc.lt (8 528) 39 523
9 Elvyra Stepankevičienė Buhalterė buhalterija@eem.lm.lt (8 528) 54 523
10 Sandra Kusij Vyr. finansininkė (8 602) 78 658
11 Kristina Ambrozaitytė Viešųjų pirkimų specialistė epmc.pirkimai@epmc.lt (8 674) 50 061
12 Kinta Sventickienė Bibliotekos vedėja kinta@epmc.lt (8 609) 98 424
13 Raimondas Podleckas IT specialistas (8 528) 39 703
14 Kristina Korovkina IT specialistė (8684) 93 880
15 Lina Griškienė Sekretorė (8 528) 39 523
16 Rita Rumševičienė Mokymo dalies administratorė (8 528) 54 300
17  Nijolė Randamanskienė Archyvarė (8 528) 54 300
18 Algina Šeškevičienė Valgyklos vedėja (8 647) 25 838
19 Rima-Marijona Tamkevičienė Kasininkė (8 614) 87 220
20 Bendrabučio budėtojai (8 642) 34 393

Administracija

Lina Triponiene
Lina
Triponienė
Direktorė

Tel.: (8 615) 10 167
lina.triponiene@epmc.lt

Lina Alisauskiene
Lina
Ališauskienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Tel.: (8 528) 39 523
linaa@epmc.lt

Eugenijus Paulauskas
Eugenijus
Paulauskas
Direktoriaus pavaduotojas administracijai ir ūkio reikalams

Tel.: (8 528) 54 300
eugenijusp@epmc.lt

Birute Misiuniene
Birutė
Misiūnienė
Profesinio mokymo skyriaus vedėja

Tel.: (8 528) 25 085
birute@epmc.lt

Jolanta Bieksiene
Jolanta
Biekšienė
Gimnazijos skyriaus vedėja

Tel.: (8 612) 90 285
jolanta@epmc.lt

Rufina Rinkeviciene
Rufina
Rinkevičienė
Buhalterė

Tel.: (8 528) 54 523
finansai@epmc.lt

no-image-ft
Sandra
Kusij
Vyr. finansininkė

Tel.: (8 602) 78 658
sandrak@epmc.lt

no-image-ft
Kristina
Ambrozaitytė
Viešųjų pirkimų organizatorė

Tel.: (8 674) 50061
epmc.pirkimai@epmc.lt