Inovacijos statybos versle. ES patirtis

LLP-LdV-IVT-2010-LT-540

Projektas skirtas moksleiviams studijuojantiems statybų verslą.

Projekto tikslas – tobulinti mokinių praktinius įgūdžius ir didinti jų verslumą siekiant geresnės kokybės statybų sektoriuje. Projektas priklauso  Leonardo da Vinci paprogramei kuri yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, o šią programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Pagal šį projektą  dvidešimt profesijos moksleivių atliks praktikas Austrijoje, Vokietijoje, Latvijoje.

Pagal šį projektą 2011 birželio-rugpjūčio keturi profesijos moksleiviai iš Kaišiadorių ir Elektrėnų atliko aštuonių savaičių gamybinę praktiką Austrijoje. Vizito Austrijoje tikslas-susipažinti ir įsisavinti statybos paruošimo-montavimo technologijas, naudojamas medžiagas, naujas  priemones, įrankius. Moksleiviai atliko paktikas pagal sudarytas darbo programas, tobulino savo praktinius įgūdius, įgijo naujų profesinių įgūdžių savo specialybėję. Moksleiviai lankėsi Vienoje, turėjo ekskursijas po vietinio regiono apylinkes, muziejus.
Statybininko profesijos moksleiviai, atlikdami praktiką užsienyje, įgija naujų kvalifikacijų, išmoksta dirbti su naujausiomis technologijomis. Dirbdami moderniose ir naujausia  įranga bei technika  aprūpintose įmonėse moksleiviai gilina savo žinias, gerina įgūdžius, kuriuos grįžę paskleidžia Lietuvos darbo rinkoje. Stažuotės užsienyje perspektyva skatina profesijos moksleivius atsakingiau žiūrėti į darbą bei mokymosi procesą.

 

Projekto vadovė-Dalia Mockeliūnienė