vasario 20 | 2018
masazuotoju-meistriskumo-konkursas-2018-02_epmc

Masažuotojų profesinio meistriškumo

Vasario 13 d. mokykloje vyko tradicinis masažuotojų profesinio meistriškumo konkursas, kuriame dalyvavo 10 baigiamojo kurso mokinių.

Konkursą sudarė dvi dalys: teorinė užduotis – testas, praktinė užduotis – klasikinis higieninis kojų  masažas. Pasipuošę baltais chalatais ir rimtai nusiteikę mokiniai atliko testą, kurį sudarė klausimai iš anatomijos ir masažo pradmenų dalykų. Antra užduotis buvo praktinė ir kur kas įdomesnė. Jos metu mokiniai masažavo vieni kitus ir  atliko klasikinį higieninį kojų masažą taikydami glostymo, trynimo, maigymo ir vibracijos būdus. Konkurso vertinimo komisijos nariai įdėmiai stebėjo kiekvieno konkurso dalyvio darbą ir atidžiai juos vertino. Vertinimo komisijos pirmininkė – VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės fizioterapijos skyriaus vedėja Lilijana Jakubauskienė,  komisijos narės – profesijos mokytojos  Greta Janušaitytė ir Irena Černiukienė.

Susumavus testo ir praktinės užduoties rezultatus, paaiškėjo nugalėtojai:

 I vieta – Dainius Vinickas;

II vieta – Aurelija Čiuplienė;

III vieta – Rūta Petrauskaitė.

Profesinio meistriškumo konkursas – ne tik puiki galimybė  pasitikrinti savo profesinį meistriškumą, pademonstruoti praktinius įgūdžius, bet ir kūrybiškumo, savarankiškumo, atsakomybės bei kitų vertybinių nuostatų ugdymas. Sveikiname konkurso nugalėtojus ir dalyvius ir linkime sėkmės baigiamosios praktikos ir asmens įgytų kompetencijų vertinimo metu!

 

Profesijos mokytoja Irena Černiukienė