lapkričio 30 | 2017
Logistas 2017 nugaletojai_epmc

Mūsų mokiniai – nacionalinio konkurso „LOGISTAS 2017“ nugalėtojai

„Valgymas be malonumo virsta nuobodžia mityba, o mokslas be aistros teršia atmintį.

Jis nebepajėgia suvokti to, ką praryja.“ 

(Italų menininkas ir inžinierius Leonardo da Vinci)

Kupini meilės ir aistros mokslui lapkričio 23 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro logisto ekspeditoriaus specialybės mokiniai kartu su profesijos mokytoju Vitalijumi Tichomirovu vyko į Klaipėdos laivininkų mokykloje organizuojamą nacionalinį profesinio meistriškumo konkursą „Logistas 2017“. Dalyvauti konkurse buvo atrinkti šie L16 ir L15 grupių mokiniai – Karolina Gudmonaitė, Mindaugas Bauras,  Rolandas Čiupaila. Konkursas vyko Europos profesinių gebėjimų savaitės metu, kurios tikslas paskatinti jaunimą atrasti savo talentą ir ugdyti profesines kompetencijas.
Į konkursą susirinko ir dėl geriausio būsimojo logisto vardo rungėsi komandos iš  8-ių Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Konkurso dalyviai varžėsi keliose rungtyse: komandų prisistatymo, europadėklo suformavimo, gofro dėžės suformavimo ir sutvirtinimo, krovinio transportavimo, anglų specialybės kalbos  ir net turėjo sudaryti transporto įmonės balansą. Darbo buvo tikrai daug, o kad konkursas vyktų sklandžiai ir sąžiningai, reikėjo stebinčių ir vertinančių akių bei protingų galvų. Garbingą konkurso komisiją sudarė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir darbdavių atstovai iš įmonių, kuriose Klaipėdos laivininkų mokyklos mokiniai, besimokantys jūros uosto krovinių logisto specialybės, atlieka baigiamąją praktiką.
Konkurso komandų dalyvius paruošę mokytojai dalyvavo kvalifikacijos kėlimo renginiuose. Jie kartu su svetingais šeimininkais vyko į didžiausios Klaipėdos uosto krovos kompanijos AB Klasco terminalus, ten buvo supažindinti su įmonės veikla bei perspektyvomis, taip pat turėjo galimybę išbandyti AB „Klaipėdos Smeltė“ kranų operatorių mokymo centro įrenginius, stebėti Klaipėdos laivininkų mokyklos jūrininkų rengimo laivo denio mechanizmų poligono procesus bei pasidalinti gerąja patirtimi integruojant anglų specialybės ir profesijos dalykų mokymą.
Kad su didele meile ir aistra logistikai mūsų mokiniai važiavo į konkursą, rodo rezultatai – VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro komanda tapo nugalėtojais. Be gausių dovanų į Elektrėnus parsivežta nugalėtojų taurė ir LR švietimo ir mokslo ministerijos I–ojo laipsnio diplomas. II-ojo laipsnio diplomas atiteko Šilutės žemės ūkio mokyklos komandai , o III-iojo – Kėdainių profesinio rengimo centrui.

Dėkojame konkurso organizatoriams ir iki kitų susitikimų!

                                                                 Profesijos mokytoja Ineta Čoporovienė