vasario 19 | 2021
nacionaline-galimybiu-diena

Nacionalinė galimybių diena

Vasario 18-ąją jaunimo antreprenerystės ir finansinio raštingumo ugdymo organizacija „Lietuvos Junior Achievement“ paskelbė Nacionaline galimybių diena ir pakvietė švietimo bendruomenę ir jaunimą dalyvauti antreprenerystės festivalyje – inovatyvioje konferencijoje su išskirtiniais pranešėjais.
Prie Nacionalinės galimybių dienos jungėsi ir AE20-3 grupės mokiniai. P. Jokša klausėsi Dariaus Kniūkštos, žaidimų entuziasto, švietimo antreprenerio, „YouTube“ programuotojo, kurio tikslas- perkelti virtualų pasaulį į mokyklos suolus, kad vaikai galėtų mokytis šioms dienoms reikalingų įgūdžių ir būti motyvuoti. G. Soročinskas klausėsi Danieliaus Stasiulio, „BitDegree“ įkūrėjo ir vadovo, kuris pasakojo apie „EdTech“ ir švietimą, kad švietimas yra viena mažiausiai skaitmenizuotų industrijų (mažiau skaitmenizuota sritis yra tik statybos). L. Kazakovas klausėsi Lietuvos istoriko, televizijos laidų vedėjo Alfredo Bumblausko, kuris pristatė Lietuvos valstybę seniau ir dabar, pasakojo apie klestinčią ekonomiką Mindaugo ir Vytauto laikais bei apie mūsų tapatybę moderniais laikais.
Prie Nacionalinės galimybių dienos prisijungę mokiniai iš savo srities profesionalų išgirdo apie naujoves, galimybes ir kitokį požiūrį švietime.