sausio 30 | 2018
pnvz-mokyklos-mokiniai-sveciavosi-epmc-1

Partnerystė

Vykdydami partnerystės sutartį, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos kompiuterinių tinklų derintojo, kompiuterių ir organizacinės technikos operatorių, elektroninės prekybos agento profesijų mokiniai 2018 metų sausio 24 dieną vyko atlikti praktinius mokymus į Elektrėnų profesinio mokymo centro Sektorinį praktinio mokymo centrą.

Į ką pirmiausia atkreipė dėmesį atvykę mokiniai ir mokytojai Rūta Kurneckienė ir Mindaugas Yčas – prie mokyklos durų stovinčias audimo stakles. Taip sutikdami svečius, primename, kad ruošiamės Lietuvos šimtmečiui – audžiame šimto metrų tautinę juostą.

Vėliau svečiai aplankė sektorinį praktinio mokymo centrą, susipažino su profesijomis, apžiūrėjo ant stogo esančius saulės kolektorius. Daug dėmesio sulaukė įspūdinga garso ir vaizdo technikos operatoriaus mokomoji klasė. Mokiniai praktikavosi robotikos veiklose, kurios vyko kaip jie pavadino – legotronikos klasėje. Čia jie turėjo galimybę patys programuoti lego robotukus, susipažinti, kaip veikia programos, praktikuotis atliekant robotikai būdingus veiksmus.

Sektorinio praktinio mokymo centro vadovė Lina Triponienė

pnvz-mok-mokiniai-sveciavosi-epmc