gegužės 20 | 2021
praktiniu-igudziu-igijimas-alytaus-prc_epmc_koliazas

Praktinių įgūdžių įgijimas Alytaus PRC

Apdailininko profesijos mokiniai visą savaitę tobulino praktinius įgūdžius Alytaus profesinio rengimo centro Inžinerinės pramonės bei Darbų saugos ir statybos sektoriniuose praktinio mokymo centruose tam, kad taptų paklausiais ir konkurencingais darbo rinkoje specialistais.

Praktinių įgūdžių įgijimas vykdomas pagal projektą  Nr. 09.4.1-ESFA-T-736-02-0004 „Pramonės sektoriaus praktinių įgūdžių įgijimas SPMC“. Projekto tikslas – padidinti pramonės sektoriaus profesinio mokymo atitiktį darbo rinkos poreikiams ir patrauklumą.

2021 m. gegužės 17-21 dienomis mokiniai praktikavosi Alytaus profesinio rengimo centro Inžinerinės pramonės SPMC ir Darbų saugos ir statybos SPMC, kurie yra aprūpinti naujausia ir pažangiausia praktinio mokymo įranga. Tokia praktika sudarys sąlygas besimokantiesiems našiai ir kokybiškai dirbti bei tapti paklausiais ir konkurencingais darbo rinkoje specialistais. Mokinius praktikoje lydėjo profesijos mokytoja D. Misiovič. Per savaitę mokiniai išklausė saugos ir sveikatos instruktažą, turėjo pirmuosius aukštalipių bandymus darbų saugos sektoriniame praktiniame mokymo centre, klausėsi paskaitos apie gipso kartono plokštes, profilius, kitus priedus, montavo gipso kartono plokštes, susipažino su armavimo juostomis, armavimo kampais, glaisto paskirtimis, atliko tinkavimo ir šlifavimo darbus mechanizuotu būdu, dalyvavo paskaitose-diskusijose dėl techninių charakteriskų, paruošimo darbui, darbo su mechanizmais ir priežiūra.