gruodžio 14 | 2020
d-bliujus-soc-pedagogas

Profesijos mokytojas Dovydas Bliujus apie socialinį darbą ir šios srities darbuotojų rengimą

Specialistai sutinka, kad socialinė pagalba Elektrėnuose išvystyta gerai. Čia žmonėms padeda ne tik Socialinių paslaugų centras, bet ir specialus projektas „Elektrėnų bendruomeniniai šeimos namai“, kuris žmonėms teikia psichologinę pagalbą, moko pozityviosios tėvystės. Elektrėnuose organizuojami ir specialūs mokymai šeimoje smurtavusiems žmonėms. Maža to, profesinėje mokykloje rengiami ir socialinių darbuotojų padėjėjai.

Ar tikrai ir kaip įmanoma padėti šeimoje smurtavusiam žmogui? Kodėl socialinių darbuotojų padėjėjais tapti nori ne tik jaunimas, bet ir vidutinio amžiaus žmonės? Ir ar keičiasi visuomenės požiūris į socialinį darbą apskritai? Į šiuos klausimus LRT laidoje „Už Vilniaus“ atsakė socialinis darbuotojas ir mūsų mokyklos mokytojas Dovydas Bliujus.

Laidos klausykitės adresu: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000126205/uz-vilniaus-elektreniskis-bliujus-apie-socialini-darba-su-smurtautojais-niekada-nesusimasciau-kad-man-gali-kilti-gresme?fbclid=IwAR1G_a_8ysU7i3pc8fu229SbNTLkGd8OxVUKeTjZKLk-Nv897Il7cqHFiTk