gruodžio 16 | 2015
Profesinio meistriskumo konkursas Jaunasis statybininkas 2015

Profesinio meistriškumo konkursas „Jaunasis statybininkas 2015″

Kasmet besimokantiesiems apdailininko, statybininko amato gruodžio mėnesį, VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre organizuojamas jau tradicija tapęs profesinio meistriškumo konkursas. Šiemet jame rungėsi aštuoni apdailininko (statybininko) ir statybos verslo paslaugų teikėjo specialybių mokiniai. Mokinius konkursui paruošė profesijos mokytoja Stefanija Ulonienė. Pagrindinis konkurso tikslas – įvertinti mokinių profesinį meistriškumą ir išrinkti geriausiai profesines kompetencijas demonstruojančius mokinius, taip pat konkursas padeda kelti mokinių mokymosi motyvaciją. Per paskutinius keletą metų statybų aikštelėse padaugėjo nelaimingų atsitikimų, todėl buvo vertinami ne tik mokinių profesiniai sugebėjimai, bet ir darbo saugos reikalavimų laikymasis. Vertinimo komisijoje dalyvavo statybinių dirbtuvių vedėjas Sigitas Indrišiūnas, profesijos mokytoja Daiva Misiovič, apdailininko (statybininko) profesijos mokytoja Stefanija Ulonienė.

Konkursas buvo sudarytas iš dviejų dalių: teorinių žinių patikrinimas ir praktinės užduoties, kurios metu mokiniai turėjo nuglaistyti sieną ir pademonstruoti savo profesinį pasiruošimą, meistriškumą, tarpusavio bendradarbiavimą.

Sparčiausiai ir kokybiškai užduotį atliko ir nugalėtoju tapo A14 grupės mokinys Lukas Klebavičius, antrąją vietą laimėjo A15 grupės mokinys Povilas Danilkevičius, trečiąją vietą pasidalino mokiniai Ieva Manilaitė (A15) bei Saulius Sindaravičius (A14).

Nugalėtojai apdovanoti VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro diplomais ir asmeninėmis dovanomis, kiti dalyviai Ernestas Gaidukas (A15), Teodoras Beržanskis (A15), Skirmantas Motuzas (SP14) ir Mantas Košelevas (SP14) gavo padėkos raštus, bei atminimo dovaneles.

Dalyvavimas tokiuose konkursuose ugdo mokinių sumanumą, kūrybiškumą, iniciatyvumą, tarpusavio bendradarbiavimą, socialinių partnerių, mokinių ir mokytojų tarpusavio bendravimą, tai gera galimybė pasidalyti statybos sektoriaus darbų mokymo patirtimi. Mokiniai turėjo puikią progą patobulinti savo įgūdžius dirbdami su naujomis apdailos medžiagomis ir technologijomis.

 

Profesijos mokytojos Stefanija Ulonienė ir Daiva Misiovič