kovo 2 | 2022
respublikiniame-ziniu-turnyre-2

RESPUBLIKINIAME ŽINIŲ TURNYRE „LIETUVA – TAI AŠ“

Š. m. vasario 24 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro mokiniai L. Gumbis ir D. Jakonis dalyvavo Kauno įgulos karininkų ramovėje organizuotame respublikiniame profesinio mokymo įstaigų mokinių žinių turnyre „Lietuva – tai aš“. Renginį organizavo Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras kartu su Kauno technikos profesinio mokymo centru bei turnyro partneriu – Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo šaulių 2-ąja rinktine.

Pasitikrinti žinias turnyre susirinko mokinių komandos iš 16 Lietuvos profesinių mokyklų. Visus susirinkusius iškilmingai pasveikino Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų orkestras, Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas atsargos kapitonas Vytautas Žymančius bei renginio organizatorių atstovai. Tiek mokiniams, tiek mokytojams dėkojo, kad atvyko į renginį, linkėjo sėkmės, nepamiršti branginti ir tausoti iškovotos laisvės, būti pilietiškais ir susitelkusiais vardan Lietuvos.

Mokiniai turnyro metu atsakinėjo į klausimus apie Lietuvos istoriją, nacionalinį saugumą ir krašto gynybą, lietuvių kalbą, literatūrą, etninę kultūrą, gamtą ir geografiją. Žinių turnyro laimėtojai ir dalyviai apdovanoti atminimo dovanomis.

Mokytojos Birutė Misiūnienė, Jolanta Biekšienė