sausio 24 | 2017
Konkursas sauniausia-sekretore-2017 epmc

Šauniausia sekretorė 2017

Sekretoriaus specialybės S14 grupės mokinėms 2017 m. sausio 20 d., penktadienis, buvo neįprastas, pilnas malonaus jaudulio. Šią dieną vyko tradiciniu tapęs profesinio meistriškumo konkursas „Šauniausia sekretorė 2017“, kuriame mokinės atskleidžia per mokymosi laikotarpį įgytas kompetencijas.

Konkursą sudarė trys dalys: teorinė, praktinė ir kūrybinė. Teorinėje dalyje dalyvės atliko testą, kuriame turėjo panaudoti įgytas kanceliarinės kalbos, tarnybinio etiketo, informacinių technologijų, dokumentų rengimo, tvarkymo ir saugojimo teorines žinias. Praktinę dalį sudarė dokumento rengimas, redagavimas ir tvarkymas.  Paskutinė – kūrybinė užduotis – suteikė daugiausia jaudulio – pristatyti sekretoriaus profesiją naudojant pateiktis neužteko tik tinkamo medžiagos paruošimo, vertinamas buvo ir pristatymo nuoseklumas, kontakto palaikymas su auditorija, kalbos kultūra ir kt.

Komisija, kurią sudarė Profesinio mokymo skyriaus vedėja Birutė Misiūnienė, Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė ir archyvarė Nijolė Randamanskienė, įvertino konkurso dalyvių atliktas užduotis ir suskaičiavus balus paaiškėjo nugalėtojos:

I vieta – Aistė Bučienė,

II vieta – Rūta Jadkauskienė,

III vieta  – Ramunė Aliukonienė.

I-III vietos laimėtojoms įteikti diplomai ir atminimo dovanos, o kitoms dalyvėms – padėkos raštai ir atminimo suvenyrai.

Sveikiname visas konkurso dalyves su šauniu pasirodymu konkurse, kuris, tikimės, buvo puiki repeticija prieš baigiamąjį egzaminą.

 

Profesijos mokytojos Marijona Navikauskienė, Erdvilė Baliūnaitė