kovo 3 | 2020
susipazinome-su-policijos-pareiguno-kasdienybe

Susipažinome su policijos pareigūno kasdienybe

Š. m. vasario 26 d. grupė Elektrėnų profesinio mokymo centro pirmakursių kartu su profesijos mokytoja Asta Rainiene lankėsi Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate. Juos sutiko ir maloniai su policijos veikla, profesija, kasdienybe supažindino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja Danguolė Barišauskienė. Komisariate mokiniai aplankė apklausos kambarius, laikinojo sulaikymo kameras, apžiūrėjo automobilius, su kuriais policijos pareigūnai vyksta į įvykio vietą. Mokiniai turėjo galimybę pamatyti, kiek ir kokios įrangos įmontuota mašinose, sužinojo kam ji skirta. Pareigūnė vaizdžiai pasakojo, kuo ypatingas yra darbas policijoje, dalinosi pasakojimais iš savo profesinės patirties.

Danguolė Barišauskienė mokiniams įdomiai pristatė policininko profesiją,  vaizdžiai papasakojo apie jų pasirinktos profesijos džiaugsmus ir sunkumus, apie reikalingas asmenines savybes, darbo galimybes ir kuriozines situacijas pasitaikančias jų darbe. Ji pabrėžė, kad policininko profesija nėra tik darbas, tai – gyvenimo būdas.

Susitikimo metu Veiklos skyriaus tyrėja Danguolė Barišauskienė nuolat pabrėžė, kad policijos pareigūnas – ne priešas. Jų tikslas – saugoti, padėti, pagelbėti. Todėl kvietė visus, norinčius padėti policijos pareigūnams, vykdyti jiems pavestas funkcijas ir būti neabejingais savo gyvenamosios aplinkos saugumui, rinktis šią savanorišką veiklą ir tapti policijos rėmėjais.

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė

susipazinome-su-policijos-pareiguno-kasdienybe-2 susipazinome-su-policijos-pareiguno-kasdienybe-1