lapkričio 26 | 2021
estafeciu-rungtynes-epmc-6

SVEIKATĄ STIPRINANČIŲ ESTAFEČIŲ RUNGTYNĖS EPMC

Lapkričio 25 d. Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko sveikatą stiprinančių estafečių dienos šventė. Joje dalyvavo 6 komandos. Estafečių rungtyse dalyvavo ir mūsų mokyklos direktorė Lina Triponienė, kuri integravosi į vieną iš komandų ir padėjo įveikti visas rungtis.

Komandos turėjo įveikti 9 estafetes:

1) Kamuoliuko nešimas;

2) Kamuolio perdavimas įvairiais būdais stovint;

3) Klausimai apie EPMC, Elektrėnų miestą, sportą;

4) Krepšinio kamuolio metimai;

5) Smiginis;

6) Kamuoliuko įmetimas į kibirą;

7) „Bulvių sodinimas“;

8) Bėgimas – „Paimk draugą už rankos“;

9) „Nesušlapk kojyčių“.

Estafetėse dalyvavo mokiniai kartu su savo grupių vadovais. Iš pradžių mokiniai jautėsi lyg nedrąsiai, bet įsibėgėjus šventei ir keičiantis estafečių  rungtims, nuotaika gerėjo, noras atlikti užduotis kuo greičiau didėjo, nes visi norėjo laimėti.

  • I vietą laimėjo kompiuterinės įrangos  derintojo specialybės mokinių komanda bei jų mokytojai Viktoras Misiovič ir Daiva Strakšienė
  • II vietą laimėjo – jungtinė II gimnazijos klasės bei SDP21-3 grupės mokinių sudaryta komanda kartu su grupės vadove Ineta Čoporoviene.
  • III vietą laimėjo APS21 grupės mokinės bei jų grupės vadovė Jolanta Jasukaitienė. Estafečių rungtis organizavo ir teisėjavo mokytojai: Visvaldas Ašmena, Ruslan Kazarev ir Ramunė Šarapienė.

Prizininkai buvo apdovanoti padėkomis bei simbolinėmis dovanomis. Tikimės, kad šis renginys taps tradiciniu mūsų mokykloje. Nuoširdžiai dėkojame visiems estafečių dalyviams.

 

Mokytojas Visvaldas Ašmena