sausio 2 | 2019
kaledinis-karnavalas-2018

Šventiškai kalėdinis karnavalas EPMC

Šv. Kalėdos… Naujieji metai… tai šiltų apsikabinimų, paprasto žmogiško gerumo ir supratingumo, kantrybės ir atlaidumo laikas. Šiuo metu net tik vaikai, bet ir suaugusieji gyvena stebuklų laukimu, noru kuo skubiau užbaigti darbus ir būti visiems kartu.
Š. m. gruodžio 21 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro aktų salėje įsibėgėjant gražiausioms metų šventėms vyko kalėdinis karnavalas tema „10-šimtmečių stiliai, muzika, talentai“. Renginio vedėjai (mokytojai V. Ašmena ir V. Misiovič), įsikūniję į garsiausius Lietuvos mados, stiliaus žinovus, sveikinosi su visa EPMC bendruomene, linkėjo dosnių metų prasmingais darbais, turtingų sėkme ir laime. Pirmieji scenoje pasirodė mokytojai, kurie grakščiu žingsniu, žavingomis šukuosenomis pakerėjo visus susirinkusiuosius. Netrukus į salę su pilnu maišu dovanų atvyko Kalėdų senelis su snieguole, kurie vaišino saldainiais ir užkerėjo gera nuotaika. Po palinkėjimų scenoje pasirodė stilinga, aksominio balso dainininkė Tina Turner (U. Miseliūnaitė IA 17 gr.), disko grupė „Boney M“ (M17, M18 grupės mokiniai). Į diskoteką pakvietė L17 gr. ir I gimnazijos klasės mokinės, kurioms kalėdų senelis negailėjo nei pagirų, nei dovanų. Visus sužavėjo jainiausieji EPMC 9 klasės mokiniai, kurie drąsiai, linksmai, nuotaikingai scenoje pasirodė net du kartus. Grupės vadovas V. Tichomirovas kartu su L18 grupės mokiniais parodijuodami mokyklos mokytojus grįžo į 1980-uosius laikus. Nepriekaištingi buvo ir DKP18 grupės vaikinai, kurie mokyklos himną sudainavo repo ritmu, apsirengę treningais, kaklus pasidabinę grandinėmis, o veidus prisidengę kaukėmis. Po pasirodymo mokiniai grupės vadovę D. Strakšienę, profesijos mokytoją M. Budėną bei mokytoją B. Pavlovienę apdovanojo ypatingomis dovanomis ir skyrė muzikinius sveikinimus.
Renginio pabaigoje vedėjai dėkojo susirinkusiems, išradingiems dalyviams, kalėdų seneliui ir linkėjo visiems norų išsipildymo, gerumo, švenčių metu siūlė nors trumpam pamiršti kasdienybės rūpesčius, nesutarimus ir dovanoti šalia esantiems brangiausiems žmonėms meilę bei viltį.
Laimingų ir sėkmingų Naujųjų 2019 metų!

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė

kaledinis-karnavalas-2018

karnavalas-2018