gruodžio 28 | 2015
Sventiskas karnavalas EPMC

Šventiškas karnavalas EPMC

Šv. Kalėdos… Naujieji metai… Tai laikas, kai ne tik mokiniai, bet ir suaugusieji mąsto apie artėjančias atostogas, sniegą, dovanas. Sunku galvoti apie mokslus, darbus, kai ore tvyro kalėdinis mandarinų aromatas.

Š. m. gruodžio 22 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro aktų salėje įsibėgant gražiausioms metų šventėms vyko kalėdinis karnavalas tema „Cirkas“. Renginio vedėjai (D. Šareika ir Ž. Tomkus), įsikūniję į klounų herojus, sveikinosi su visa EPMC bendruomene, linkėjo pakilios kalėdinės nuotaikos, džiaugsmingų akimirkų. Pirmieji scenoje pasirodė mokytojų kolektyvas, kurie pristatė cirko artistus bei „dresiruotus gyvūnus“. Iš pradžių klounai kaip ir išsigando, kad Kalėdų senelis gali išsigąsti plėšrių cirko artistų ir neatvykti pasveikinti susirinkusiųjų su metų šventėmis, bet po to nurimo ir toliau stebėjo mokinių pasirodymus. Drąsiai ir pasitikintys savimi scenoje buvo M-15 gr. mokiniai, kurie persirengę gyvūnais, žongliravo, atliko pratimus su kamuoliais bei lankais. Vedėjai klounai pajuokaudami, pasišaipydami vienas iš kito į sceną pakvietė visą būrį klounų (DKP-15 gr., DKP-14 gr.), kurie ir pašoko, ir pajuokavo, ir susirinkusiuosius žiūrovus ne menkai išgąsdino. Smagų ir nuotaikingą pasirodymą paruošė E-15 gr., E-14 gr., E-13 gr. vaikinukai kartu su savo grupių vadovais B. Pavloviene ir V. Bražinsku. Scenoje vyko tikras magų pasirodymas, sulaukęs garsių publikos ovacijų. Tuoj pat po jų scenoje linksmai visus su šventėmis sveikino KSB-15 gr. mokinės, atlikdamos kalėdinę dainą, o EPMC šokėjų grupė „Solo latino“ sušoko labai šventišką šokį „Bugi bugi“. Karnavalo metu klounai vis nerimavo, dairėsi į durų pusę nesuprasdami, kodėl Kalėdų senelis vėluoja, o kad laikas neprailgtų ir susirinkusieji neliūdėtų į sceną kvietė tikruosius AE-15 gr. iliuzionistus. Karnavalo tema buvo „Cirkas“, tad B-14 gr., B-13 gr. mokinės kartu su savo grupės vadove  A. Rainiene sakė, jog pats gyvenimas yra cirkas, jame viskas yra surežisuota, ir kiekvienas žmogus atėjus laikui, turi atlikti savo vaidmenį taip gerai, kaip tik jį mokame, tik gaila, kad  ne visiems tas „cirkas“ atneša juoką, kai kuriems jis sukelia tik skausmą. Mokinės kartu su auklėtoja pristatė filmuotą medžiagą apie prieš Šv. Kalėdas aplankytus Elektrėnų socialinių globos namų gyventojus, kuriems praskaidrino nuotaiką dovanodamos  rankų darbo atvirutes ir pavaišindamos savo keptu obuolių pyragu. Kartu su senjorais jos kalbėjosi, dalijosi prisiminimais apie jaunystę prie karštos arbatos puodelio. Paskutinis pasirodymas privertė susirinkusiuosius susimąstyti, ar tinkamai mes atliekame savo vaidmenis gyvenime…

Po visų pasirodymų sveikinimo žodį tarė VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro direktorė Silva Lengvinienė, linkėjo santarvės, nuoširdaus bendravimo, pagarbos vienas  kitam, meilės. Čia pat su linksma daina pasirodė ir Kalėdų senelis su maišu dovanų ir gausia nykštukų palyda. Kalėdų senelis ilgai neužsibuvo, išdalino saldžias dovanas, padėkas ir palinkėjo visai EPMC bendruomenei sėkmės, veržlumo, šiltų namų su širdžiai brangiais ir artimais žmonėmis!

 

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė