kovo 12 | 2020
logisto-kelias-2020

TARPTAUTINIS PROFESINIO MEISTRIŠKUMO KONKURSO „LOGISTO KELIAS 2020“

2020 m. kovo 6 d. logisto ekspeditoriaus specialybės mokiniai su mokytoju Vitalijum Tichomirovu dalyvavo tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „LOGISTO KELIAS 2020“, kurį organizavo Kauno technikos profesinio mokymo centras. Šio konkurso tikslai buvo   ugdyti mokinių kūrybiškumą, iniciatyvą ir komandinį darbą, dalykines bei tarpkultūrines kompetencijas ir svarbiausia – kelti profesinio mokymo(si) prestižą.
Kaip įprasta ir kartu tradiciška, viskas prasidėjo nuo sveikinimo žodžio, kurį tarė centro direktorius, o jo linkėjimus papildė grupė 16Hz savo užvedančiomis dainomis.
Šiame konkurse dalyvavo 8-ios komandos iš skirtingų Lietuvos profesinio mokymo įstaigų ir tarptautinė  Estijos Rakveres profesinės mokyklos bei Latvijos Rygos valstybinio technikumo komanda. Konkurso dalyviai atliko įvairias teorines ir praktines užduotis: pradžioje visi kūrybiškai pristatė savo komandą bei pateikė logistinę verslo idėją, vėliau savo žinias patikrino protų mūšyje. Praktinės dalies metu dalyviai atliko krovinio atrinkimo, pakavimo, paletės formavimo, dokumentų pildymo bei optimaliausio maršruto parinkimo užduotis.
Norime pasidžiaugti mūsų mokinių rezultatais. Nors  ne pirmi, bet ir ne paskutiniai J VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro komanda iškovojo IV vietą. Sveikiname juos ir tikime, jog vakarykščius pralaimėjimus paversime rytojaus pergalių pamatu.

 

Vyr. profesijos mokytojas  Vitalijus Tichomirovas