Vakarinių pamokų tvarkaraštis

1-2 savaitė 3-4 savaitė
pir ant tre ket pir ant tre ket
Stanislava Alauskienė 208  17.00-19.00  17.00-19.00
Visvaldas Ašmena sporto s.  17.00-19.00  17.00-19.00
Violeta Avižienienė 406  17.00-19.00  17.00-19.00
Jolita Bačkienė skaitykla  17.00-19.00  17.00-19.00
Erdvilė Baliūnaitė skaitykla  17.00-19.00 17.00-19.00
Darius Biekša 2.5  17.00-19.00  17.00-19.00
Jolanta Biekšienė 3.4  17.00-19.00  17.00-19.00
Vytautas Bražinskas 3.2  17.00-19.00  17.00-19.00
Marius Budėnas 113  17.00-19.00  17.00-19.00
Danguolė Bulaukienė 412  17.00-19.00  17.00-19.00
Silvija Bulaukienė 301  17.00-19.00  17.00-19.00
Irena Černiukienė 108  17.00-19.00  17.00-19.00  17.00-19.00  17.00-19.00
Ineta Čoporovienė 209  17.00-19.00  17.00-19.00
Jurgita Davidavičienė 210  17.00-19.00  17.00-19.00
Sigitas Indrišiūnas 405  17.00-19.00 17.00-19.00
Rita Ižganaitytė Paliokienė 211  17.00-19.00  17.00-19.00
Snieguolė Jaruševičienė 310  17.00-19.00   17.00-19.00
Jolanta Jasukaitienė 207  17.00-19.00  17.00-19.00
Asta Jokšienė 208  17.00-19.00  17.00-19.00
Žana Kaminskienė 3.3  17.00-19.00  17.00-19.00
Ruslan Kazarev sporto s.  17.00-19.00  17.00-19.00
Inga Kragnienė 309  17.00-19.00  17.00-19.00  17.00-19.00  17.00-19.00
Bronislava Kurmilavičienė 305  17.00-19.00  17.00-19.00
Danutė Lapinskaitė 206  17.00-19.00  17.00-19.00
Loreta Makūnienė 210  17.00-19.00  17.00-19.00
Rasa Marcinkevičienė 304  17.00-19.00  17.00-19.00
Ričardas Mikučionis 408  17.00-19.00  17.00-19.00
Rima Mikučionienė 408  17.00-19.00  17.00-19.00
Daiva Misiovič 3.1  17.00-19.00  17.00-19.00
Arūnas Misiūnas šaltk. d.  17.00-19.00
Birutė Misiūnienė 201  17.00-19.00  17.00-19.00
Viktoras Misiovič 2.5  17.00-19.00  17.00-19.00
Marijona Navikauskienė 303  17.00-19.00  17.00-19.00
Greta Janušaitytė 308  17.00-19.00  17.00-19.00
Gediminas Paliokas 416  17.00-19.00  17.00-19.00
Birutė Pavlovienė 307  17.00-19.00  17.00-19.00
Stefa Petrauskienė Higlab.  17.00-19.00  17.00-19.00  17.00-19.00  17.00-19.00
Gintas Pučinskas Autolab.   17.00-19.00   17.00-19.00
Asta Rainienė 302  17.00-19.00  17.00-19.00
Janė Raižauskienė 106  17.00-19.00  17.00-19.00
Žana Sadkauskienė 404   17.00-19.00   17.00-19.00
Karolina Sladkevičienė 306  17.00-19.00  17.00-19.00
Elvyra Stepankevičienė 203  17.00-19.00  17.00-19.00
Daiva Strakšienė 111  17.00-19.00  17.00-19.00
Ramunė Šarapienė sporto s.  17.00-19.00  17.00-19.00
Violeta Šimkūnienė 108  17.00-19.00  17.00-19.00
Vitalijus Tichomirovas 107  17.00-19.00   17.00-19.00
Lina Triponienė 2.2   17.00-19.00   17.00-19.00
Danutė Tumulienė 401  17.00-19.00  17.00-19.00
Stefanija Ulonienė 405  17.00-19.00  17.00-19.00
Visvaldas Vaitkus 416  17.00-19.00  17.00-19.00
Arvydas Valentinavičius 2,1  17.00-19.00  17.00-19.00
Daiva Vileikienė 308  17.00-19.00 17.00-19.00
Rita Vilaniškienė 410  17.00-19.00  17.00-19.00
Zigmas Zaleckis 413  17.00-19.00 17.00-19.00
Jonas Žakevičius 416  17.00-19.00  17.00-19.00