spalio 9 | 2020
uzsikrauk-karjerai1

„Užsikrauk karjerai!“

Spalio 8 d. VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro AE20-3 grupės mokiniai dalyvavo virtualiame „Youth Empowered“ programos renginyje „Užsikrauk karjerai!“, kuriame savo karjeros istorijomis dalinosi įvairių sričių profesionalai, dabar valdantys dideles įmones arba yra žinomi visuomenės veikėjai. Renginys vyko ONLINE kartu su Latvijos, Estijos ir Lenkijos jaunimu.
Renginio pradžioje buvo transliuojamas tarptautinis konferencinis skambutis tarp Estijos, Latvijos, Lenkijos ir Lietuvos dalyvių. Jaak Mikkel, Coca-Cola HBC generalinis direktorius, sakė sveikinimo kalbą Lenkijai ir Baltijos šalims. Vėliau vyko diskusija „Karjeros e.voliucija: kaip technologijos keičia tai, ką suprantame apie karjerą?“, kurioje dalyvavo Rasa Jusionytė („Ką žmonės dirba?“ projekto, tarptautinio žurnalo, renginių ciklo, tinklalaidės kūrėja), Klaidas Šiuipys („Amazon“ prekybos specialistas, konsultantas ir paskyrų administratorius, dirba su dešimtimis „Amazon“ verslų Lietuvoje ir užsienyje), Orijus Gasanovas (radijo ir TV laidų vedėjas). Vėliau dalyviai klausėsi diskusijos apie verslo ir darbo aktualijas, kurias pristatė Lina Macaitė („Coca-Cola HBC“ Baltijos šalių Komercijos funkcijos verslo partnerė), Živilė Švežauskienė („Manpower Group“ vadovė), Darius Dužinskas („Baltic Amadeus“ personalo ir marketingo vadovas), Ieva Kuniejūtė („Vinted“ personalo atrankų vadovė).
Džiugu, kad mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo karjeros orientavimo renginyje, kuris jau ketverius metus įgyvendinamas net 28-iose šalyse!

Mokytoja Asta Jokšienė

uzsikrauk-karjerai