birželio 28 | 2018
vsi-elektrenu-profesinio-mokymo-centro-absolventams-iteikti-diplomai

VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro absolventams įteikti diplomai

Š. m. birželio mėn. 26 dieną į VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro amfiteatrinę salę rinkosi mokytojai, absolventai, jų artimieji. Šventinio renginio metu mokiniams, sėkmingai išlaikiusiems egzaminus, buvo išdalinta mokslų baigimo dokumentai.
Renginio pradžioje sveikinimo žodį tarė gerbiama mokyklos direktorė dr. Silva Lengvinienė, linkėjo džiaugtis dabartimi, nes praeities niekas jau nebepakeis, o ateities, deja, nuspėti negalime, ragino nesustoti tobulėti, gilinti savo kompetencijas ir nepalikti savo tėvynės. Visų absolventų vardu sveikinimo ir padėkos žodį tarė E-15 grupės mokinys Lukas Vėželis, M-16 gr. absolventai, kurie sakė, jog VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras – ypatinga mokykla, kurioje dirba spinduliuojantys ramybe, noru bendrauti, padėti ir mokyti mokytojai. Absolventai tiek administracijai, tiek mokytojams linkėjo nestokoti užsedegimo ir nepamiršti, kad kuo daugiau išdaliname kitiems, tuo labiau praturtėjame patys. Nepamiršti buvo ir grupių vadovai, kurių auklėtiniai tądien baigė mokymo įstaigą: Asta Rainienė, Ričardas Mikučionis, Žana Kaminskienė, Danutė Lapinskaitė, Asta Jokšienė, Vytautas Bražinskas, Žana Sadkauskienė, Vitalijus Tichomirovas, Rasa Marcinkevičienė, Ruslanas Kazarevas, Danguolė Bulaukienė, Viktoras Misiovič, Ramunė Šarapienė, Arvydas Valentinavičius, Stefanija Ulonienė, Erdvilė Baliūnaitė. Savo auklėtiniams linkėjo sėkmės ir, kad pasirinktos profesijos ne tik maitintų, bet ir leistų išreikšti save, padėtų įgyvendinti svajones. Skambant X faktoriaus dalyvės, elektrėnietės Justės Baradulinaitės ir Agniaus Žemaitaičio dainoms, mokiniai sveikino ir dovanojo vasariškus gėlių žiedus savo grupių vadovams, mokytojams.
Šventę vainikavo profesinio mokymo baigimo dokumentų, padėkų už mokyklos vardo garsinimą įteikimas. Džiugu, jog šiais metais VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centre profesiją įgijo 429 mokiniai, iš jų 6 diplomai įteikti su pagyrimu absolventams, kurie Elektrėnų profesinio mokymo centre mokėsi stropiai, sąžiningai ir atsakingai. Visus šiuos džiaugsmą keliančius dokumentus asmeniškai kiekvienam sėkmės, ryžto gyvenime linkėdamos įteikė mokyklos direktorė dr. Silva Lengvinienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė. Kadangi mokykla yra gavusi ISO sertifikatą, mokiniai prie profesinio mokymo diplomo gavo ir Europass priedėlį, kuris suteikia didesnes galimybes įsidarbinti ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.
Tikimės, kad mūsų absolventams pavyks sėkmingai įsidarbinti, kopti karjeros laiptais, tobulinti įgytą kvalifikaciją arba gilinti žinias ir tęsti mokslus aukštosiose mokyklose Lietuvoje. Linkime visiems sėkmės ir teisingo pasirinkimo gyvenime.

Gimnazijos skyriaus vedėja Jolanta Biekšienė

isleistuves-2018-5

isleistuves-2018-3

isleistuves-2018

isleistuves-2018-6

isleistuves-2018-2

isleistuves-2018m