spalio 26 | 2018
karjeros-festivalis-studfestas

VŠĮ EPMC MOKINIAI ATVĖRĖ DURIS Į STUDIJŲ IR KARJEROS PASAULĮ

Šių metų spalio mėnesio 25 dieną VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centro V18, PB18, KPD16, L18 grupių mokinius bei juos lydėjusią auklėtoją A. Jokšienę Lietuvos laikinoji sostinė Kaunas pasitiko rudeniškai darganotu peizažu ir vėjų gūsiais. Tačiau sušalti ekskursijos dalyviams neleido bene geriausias šių mokslo metų renginys – karjeros festivalis „Studfestas“. Mokiniai paatviravo, kad jiems yra svarbi jų veikla, karjera, jie siekia išgirsti motyvuotų pranešėjų kalbų, padėsiančių jiems uždirbti pinigų ir pasiekti šlovės. „Studfesto“ organizatoriai ir būtent tai ir teigia: „Mes galvojame naujai. Mes žinome: jei mokytis – tai inovatyviai ir linksmai, jei sekti – tai tik geriausiais, jei klausytis – tai tik apie save, tokį, koks gali tapti ateityje. Mums kaip ir tau patinka SĖKMĖ“.

„Studfestas“ – tai unikali konferencija – festivalis apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą. „Studfesto“ metu pranešėjai dalinosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. Visai tai pateikiama linksmu ir įdomiu formatu. Studfesto dalyviai turėjo galimybę išgirsti net 16 motyvuojančių, įdomių ir naudingų pranešimų. Festivalyje įkvepiančias kalbas sakė neeilinės asmenybės: šokėjas, fotografas N. Bierancas, profesionalus karjeros konsultantas, edukacinių bendrovių grupės „Kalba“ kūrėjas R. Jurkėnas, dainininkė, aktorės, radijo laidų vedėjos R. Žibaitytė ir S. Vievesė, žurnalistas ir „Laisvės TV“ įkūrėjas A. Tapinas,ISM vadybos ir ekonomikos universiteto dėstytojas doc. Dr. A. Zirgulis, Kastu International organizacijos vadovas ir įkūrėjas A. Jefimov, projekto „Lietuvos balsas 2017“ nugalėtoja, dainininkė, grimerė Monika Marija, Lietuvos kariuomenės kapitonė L. Jieznienė, parolimpinis čempionas, Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentas M. Bilius, Aleksandro Stulginskio universiteto absolventas, įmonės „East West Agro“ generalinis direktorius G. Kvietkauskas ir kiti įdomūs pranešėjai. DIREKTORAS ARTUR JEFIMOV

Pertraukų tarp pranešimų metu galėjo gyvai pabendrauti su aukštųjų mokyklų atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis. Renginio vedėjas Rolandas Mackevičius padėjo išlaikyti aukštą juoko lygį, o vakare nerealų šėlsmą garantavo hiphopo muzikos duetas iš Vilniaus – Lilas ir Innomine, išleidęs keturis albumus, laimėjęs Lietuvos hip-hop muzikos, M.A.M.A. apdovanojimus.

Po festivalio iš tiesų pradėjome naujai galvoti apie save, kokiais galime tapti ateityje…

 

Mokytoja Asta Jokšienė