Europos egzaminas 2026!
Minėdami Europos dieną, mūsų centro I–II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Europos egzamine – nuotaikingoje, įtraukiančioje ir žinias praturtinančioje viktorinoje apie Europos Sąjungą. Tai puiki galimybė ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir sužinoti naujų bei įdomių faktų apie Europą, jos istoriją, vertybes ir institucijas. Šiais metais egzaminas Lietuvoje buvo organizuojamas jau 17-ąjį kartą!
Ši prasminga iniciatyva priminė vertybes, kurios vienija Europos šalis ir žmones – laisvę, solidarumą, taiką, pagarbą žmogui bei demokratiją. Dalyvaudami egzamine mokiniai turėjo progą dar kartą įsitikinti, kaip svarbu būti aktyviais, pilietiškais ir atsakingais Europos bendruomenės nariais.
Moksleiviai aktyviai įsitraukė į veiklą, susidomėję sprendė įvairius klausimus, analizavo temas, diskutavo tarpusavyje ir dalijosi savo įžvalgomis. Po egzamino netrūko gerų emocijų, azarto bei entuziastingų pokalbių apie rezultatus ir naujai įgytas žinias.