APIE MUS
KARJERA
VALDYMO STRUKTŪRA
ĮSTAIGOS TARYBOS
AKTYVI MOKYKLA
TOLERANCIJOS CENTRAS
EPMC ISTORIJA
KONTAKTAI
STOJANTIEMS
9-10 KLASĖS
11 KLASĖ SU PROFESIJA
MODULIAI GIMNAZISTAMS
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS
D.U.K
MOKINIAMS
TVARKARAŠČIAI
MOODLE
TAMO
INFORMACIJA EGZAMINAMS
DARBO PASIŪLYMAI
TRUMPALAIKĖ PRAKTIKA
DOKUMENTŲ ŠABLONAI (MOKINIAMS)
PATYČIŲ DĖŽUTĖ
PAGALBA MOKINIUI
DARBDAVIAMS
PAMEISTRYSTĖ
DARBUOTOJŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMAS
BENDRADARBIAUKIME!
KURSAI / EDUKACIJOS / BŪRELIAI
EDUKACIJOS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIAMS
SIUVIMO KURSAI
ROBOTIKOS BŪRELIS
AUKŠTĄ PRIDĖTINĘ VERTĘ KURIANČIŲ KVALIFIKACIJŲ ĮGIJIMAS
Menu
APIE MUS
KARJERA
VALDYMO STRUKTŪRA
ĮSTAIGOS TARYBOS
AKTYVI MOKYKLA
TOLERANCIJOS CENTRAS
EPMC ISTORIJA
KONTAKTAI
STOJANTIEMS
9-10 KLASĖS
11 KLASĖ SU PROFESIJA
MODULIAI GIMNAZISTAMS
PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS
D.U.K
MOKINIAMS
TVARKARAŠČIAI
MOODLE
TAMO
INFORMACIJA EGZAMINAMS
DARBO PASIŪLYMAI
TRUMPALAIKĖ PRAKTIKA
DOKUMENTŲ ŠABLONAI (MOKINIAMS)
PATYČIŲ DĖŽUTĖ
PAGALBA MOKINIUI
DARBDAVIAMS
PAMEISTRYSTĖ
DARBUOTOJŲ KVALIFIKACIJOS TOBULINIMAS
BENDRADARBIAUKIME!
KURSAI / EDUKACIJOS / BŪRELIAI
EDUKACIJOS BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ MOKINIAMS
SIUVIMO KURSAI
ROBOTIKOS BŪRELIS
AUKŠTĄ PRIDĖTINĘ VERTĘ KURIANČIŲ KVALIFIKACIJŲ ĮGIJIMAS
Search
Search
Close this search box.
TVARKARAŠČIAI
Pasirinkite tipą
Grupė
Mokytojas
Pasirinkite mokytoją
Algis Mlečka
Anastasija Genevičiūtė Troščenko
Aridas Pabedinskas
Arūnas Perednis
Asta Jokšienė
Asta Rainienė
Birutė Misiūnienė
Bronislavas Čižas
Daiva Misiovič
Daiva Strakšienė
Danguolė Bulaukienė
Dovydas Bliujus
Edita Čižauskienė
Eglė Burdulienė
Elvyra Stepankevičienė
Erika Migonienė
Erika Murmaitė
Erika Ragickienė
Erlandas Kinderis
Gediminas Paliokas
Gintarė Suslavičienė
Gintarė Ščerbavičė
Gintautas Pučinskas
Ineta Čoporovienė
Irena Černiukienė
Jolanta Biekšienė
Jolanta Jasukaitienė
Jonas Žakevičius
Jurgita Arlauskienė
Justas Dumalakas
Laima Karpavičienė
Laimonas Paškevičius
Ligita Drūtienė
Liuda Baslykienė
Liudvikas Rutaitis
Loreta Makūnienė
Loreta Svirskienė
Natalja Batavičiūtė
Ogtajus Aslanovas
Raimonas Hopenas
Ramunė Šarapienė
Rasa Marcinkevičienė
Rasa Matijoškienė
Rasa Tatarūnienė
Renata Makūnienė
Renaldas Bartulis
Ričardas Mikučionis
Rima Mikučionienė
Rita Ižganaitytė Paliokienė
Rita Vilaniškienė
Sandra Judickienė
Silvija Paulionienė
Snieguolė Klimovičienė
Stasys Meironas
Tatjana Morozovienė
Vaida Vasiliauskienė
Viktoras Misiovič
Violeta Avižienienė
Violeta Šimkūnienė
Visvaldas Ašmena
Vitalijus Tichomirovas
Žana Kaminskienė
Žana Sadkauskienė
Pasirinkite grupę
AE21-3
AM23
AP21-3
AP22-3
AP23-3
APS23
BA23
D21-3
DŽ23
E23
EKS23
FP23
I klasė
IA21-3
IA22
IA22-3
IA23-3
IDP23
II klasė
IT22-3
IT23-3
K23
KO22
KO23
KP23
M22
M23
RTA23
SDP21-3
SDP22-3
SU22
SU22 -3
SU23
TP23
TP23-3
V21-3
V22-3
V23
V23-3
Pasirinkite savaitę
1/2
3/4
BENDRO UGDYMO KALENDORIUS
BU kalendorius 2023-2024 m. m.
PROFESINIO MOKYMO KALENDORIUS
PM kalendorius 2023-2024 m. m.
Antro pusmečio tvarkaraštis keičiasi nuo sausio 29 d.