spalio 19 | 2021
moliugu-parkas-sviesos-labirintai

MOLIŪGŲ PARKAS – „ŠVIESOS LABIRINTAI“

Visame pasaulyje sparčiai populiarėjanti tradicija švęsti Helovyno šventę, skaptuoti moliūgus ir juos paversti šviečiančiais žibintais vis giliau įsišaknija ir Lietuvoje.

Šiemet moliūgų parkas „Šviesos labirintai“ bus įrengtas netoli Elektrėnų profesinio mokymo centro esančiame beržynėlyje (už Elektrėnų kultūros centro). Jau nuo pavasario EPMC mokiniai, mokytojai pradėjo ruoštis šio projekto įgyvendinimui – „Gėlių ūkyje“ sodino moliūgus, juos prižiūrėjo, ruošė šviesų, žibintų instaliacijas bei dekoracijas.

Spalio 29 d. 16.30 val. kviečiame visus Elektrėnų savivaldybės gyventojus, svečius atvykti ir kartu su savimi atsinešti moliūgų, kuriuos su draugais, šeimos nariais, pažįstamais čia pat galėsite išskaptuoti ir paversti juos meno kūriniais veikiančiose dirbtuvėlėse. Pažadame, kad gražiausių moliūgų autoriai bus apdovanoti saldžiais prizais. Renginio metu virsime skanią moliūgų sriubą, šnekučiuosimės ir tiesiog rudenišką popietę praleisime jaukiai žybsinčių moliūgų aplinkoje.

Šio renginio tikslas – suburti šeimas, draugus pasibuvimui kartu. Laukiame Jūsų visų renginyje! Nepamirškite su savimi atsinešti moliūgų: mažų ir didelių, linksmų ir piktų… J

Daugiau informacijos: el.p. jolanta@epmc.lt, tel. nr. 8 612 90 285.

Renginio organizatoriai: VšĮ Elektrėnų profesinio mokymo centras.

Projektą Moliūgų parkas  – „Šviesos labirintai“ iš dalies finansuoja Elektrėnų savivaldybės administracija.

 

Jolanta Biekšienė