Nacionalinis apskaitininko profesinio meistriškumo konkursas Utenoje!
Utenos regioninis profesinio mokymo centrae vyko nacionalinis apskaitininko profesinio meistriškumo konkursas, subūręs dalyvius iš vienuolikos Lietuvos profesinio mokymo įstaigų. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Utenos, Panevėžio, Kauno, Anykščių, Joniškio, Klaipėdos ir kitų miestų. Mūsų mokymo centrą atstovavo būsimoji apskaitininkė Karolina Labanova kartu su apskaitininko profesijos mokytoja metodininke Jolanta Jasukaitiene!
Renginys tapo puikia proga jauniesiems specialistams pasitikrinti teorines žinias, pademonstruoti praktinius įgūdžius ir užmegzti profesinius ryšius. Dalyviai atliko teorines bei praktines užduotis, paremtas realiomis apskaitininko darbo situacijomis. Jos reikalavo tikslumo, atsakingumo ir gebėjimo priimti pagrįstus sprendimus!
Konkurso metu dalyvės vedė apskaitos likučius, registravo ūkines operacijas, skaičiavo prekių savikainą, taikė nuolaidas, pildė PVM deklaraciją bei rengė finansines ataskaitas. Darbus vertino komisija, sudaryta iš verslo atstovų ir profesijos mokytojų.
Konkursą vainikavo apdovanojimų ceremonija, kurios metu paaiškėjo geriausi jaunieji apskaitininkai. Labai didžiuojamės bei džiaugiamės pranešdami, jog I vietą konkurse iškovojo mūsų mokinė Karolina Labanova!
Nuoširdžiai sveikiname Karoliną, kuri jau ne pirmą kartą šiais mokslo metais tampa nacionalinių ir tarpmokyklinių apskaitininko profesinio meistriškumo konkursų nugalėtoja. Džiaugiamės jos aktyvumu, motyvacija bei noru tobulėti. Linkime sėkmės siekiant profesinių aukštumų!