Profesinis meistriškumas, virtęs žmogiška šiluma!
Pirmąjį vasaros rytą individualios priežiūros darbuotojo profesijos mokinės pasitiko dalyvaudamos profesinio meistriškumo konkurse „Esu šalia tavęs“ kartu su Elektrėnų socialinės globos namų bendruomene. Tai buvo ne tik profesinių žinių patikrinimas, bet ir jautrus susitikimas su žmonėmis, kuriems kasdien svarbiausia yra rūpestis, pagarba ir žmogiškas ryšys!
Konkursas vyko Elektrėnų socialinės globos namuose – vietoje, kur svarbiausias žmogus. Čia mūsų mokinės galėjo pademonstruoti ne tik teorines bei praktines žinias, bet ir empatiją, kantrybę, švelnumą bei gebėjimą būti šalia. Dalyvių pasirodymus vertino ilgametę patirtį turinčios globos namų darbuotojos.
Konkursą sudarė trys užduotys: teorinių žinių patikrinimas, praktinės slaugos užduotys (perkėlimas į vežimėlį, maitinimas, sauskelnių keitimas, lovos perklojimas) ir kūrybinė užduotis, sukėlusi daugiausia šiltų emocijų. Visose veiklose jautėsi siekis pradžiuginti globos namų gyventojus ir sukurti jiems įsimintinas akimirkas. Buvo gera matyti senolių šypsenas, girdėti jų juoką bei stebėti mokinių rūpestingumą ir darbuotojų atsidavimą. Tokios patirtys primena, kodėl ši profesija yra tokia prasminga!
Džiaugiamės pranešdami, jog konkurso „Esu šalia tavęs“ prizines vietas užėmė:
I vieta – Ingrida Lasevičienė
II vieta – Ramunė Vėželienė
III vieta – Gražina Leonavičienė
Vis dėlto mokytojos vieningai sutarė – visos dalyvės yra nugalėtojos, nes kiekviena įdėjo daug darbo, drąsos ir širdies!