Žaliosios odisėjos’26 pusfinalis!
Mūsų centro bendruomenė tikrai turi kuo didžiuotis! Mūsų mokinių komanda „EPMC žalioji karta“ sėkmingai pasirodė jubiliejiniame, jau dešimtą kartą Žaliasis taškas ir Kita forma rengiamo konkurso Žalioji Odisėja pusfinalyje, kuriame savo jėgas išbandė daugiau nei 550 komandų iš visos Lietuvos!
Šis reikšmingas pasiekimas dar kartą įrodo, kad mūsų centro mokiniai puikiai orientuojasi ekologijos, tvarumo ir aplinkosaugos srityse. Komanda demonstravo gilias žinias apie atsakingą atliekų rūšiavimą, inovatyvius pakuočių sprendimus, žiedinės ekonomikos principus bei gebėjimą kritiškai vertinti informaciją ir atpažinti klaidinantį „žaliąjį smegenų plovimą“!
Didžiuojamės mokinių iniciatyvumu, atkaklumu ir brandžiu požiūriu į aplinkos tausojimą. „EPMC žalioji karta“ parodė, kad jaunoji karta aktyviai prisideda prie tvaresnės ateities kūrimo. Džiugu matyti mūsų centro vardą tarp stipriausių konkurso dalyvių – tai prasmingas įvertinimas už nuoseklų darbą, ekologinio sąmoningumo puoselėjimą bei atsakingų vertybių ugdymą.
Nuoširdžiai sveikiname komandą ir linkime dar daugiau įkvėpimo ateities konkursuose!